1. Strona główna
  2. Blog
  3. Weekend świątecznych promocji w Tchibo!
obrazek wpisu

Weekend świątecznych promocji w Tchibo!

obrazek autora

08.12.2022

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów wśród Polek i Polaków, a większość z nich nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki małej czarnej lub kubka cappuccino. Kawę pijemy w domu, w biurze, w kawiarni, a także w biegu, zabierając ją ze sobą do samochodu. Przy kawie plotkujemy, załatwiamy interesy, pracujemy.

Nie da się ukryć, że kawa jest nieodzownym elementem naszej codzienności. A dzięki aktualnej promocji Tchibo możesz nadać jej całkowicie nowy wymiar!

Chcesz dostać ekspres do kawy za pół ceny?

Z kapsułkowym ekspresem do kawy Cafissimo mini lub Cafissimo easy Twoja kawa będzie smaczna i szybka jak nigdy wcześniej – kawę przygotujesz za naciśnięciem jednego przycisku! Tylko przez kilka najbliższych dni możesz podarować ten wyjątkowy prezent komuś bliskiemu… za pół ceny! Jak to działa?


Kup zapas kapsułek Cafissimo, a otrzymasz 50% zniżki na jeden z wymienionych ekspresów. Aby wziąć udział w promocji, należy kupić 16 opakowań po 10 sztuk dowolnych kapsułek w sklepach stacjonarnych Tchibo w dniach 9-11.12.2022.

A może wolisz tańszy zapas kawy w kapsułkach?

Jeżeli masz już swój wymarzony ekspres Cafissimo, ale kończą Ci się kapsułki, jest też promocja dla Ciebie!


Kup zapas kapsułek Cafissimo, a otrzymasz na nie 30% zniżki. Aby wziąć udział w promocji, należy kupić min. 2 opakowania dowolnych kapsułek w sklepach stacjonarnych Tchibo w dniach 9-11.12.2022.

Sklepy Tchibo zapraszają po prezenty!

Sieć Tchibo liczy w Polsce kilkadziesiąt sklepów, które znajdują się w dużych i średnich miastach. W każdym z nich możesz zaopatrzyć się zarówno w kapsułki, jak i ekspresy Cafissimo mini i Cafissimo easy, w promocyjnej cenie.

Sklepy Tchibo to jednak dużo więcej niż kawa! Poza znakomitymi ekspresami, kapsułkami czy kawą ziarnistą można znaleźć tam m.in. odzież, akcesoria sportowe, wyposażenie domu i ogrodu, gadżety i dekoracje świąteczne.

Najbliższy sklep Tchibo znajdziesz tutaj.

Materiał powstał we współpracy z siecią Tchibo.