1. Strona główna
  2. Blog
  3. Markowe okazje cenowe od Mojej Gazetki

Markowe okazje cenowe od Mojej Gazetki

obrazek autora

22.06.2017

pobierz aplikację

Nadążenie za aktualnymi promocjami w naszych ulubionych sklepach, może nas przyprowadzić o niemały „zawrót głowy”. Wymaga ono często również ciągłego przeglądania oferty w postaci dostarczanych nam przez sklepy ogromów „makulatury”. Forma ta — choć niewątpliwie nawiązuje do czasów, gdy wszyscy zamiast komórek trzymali w rękach papierową lekturę — nie do końca może odpowiadać upodobaniom współczesnego społeczeństwa.

Jednak teraz, aby być na bieżąco, nie musisz przymuszać się do wertowania kolejnych stronic gazetek promocyjnych. Nie musisz ich również gromadzić. Dzięki Moja Gazetka wszystko masz w jednym miejscu. A interesujące Cię promocje w ulubionych sklepach, dostępne są już od jednego przesunięcia palcem po ekranie.

Gazetki online i nie tylko — czyli jak odnaleźć najlepsze promocje w Moja Gazetka?

Za pomocą aplikacji Moja Gazetka możesz mieć dostęp do aktualnych ofert, a także rabatów licznych znanych marek. Wśród nich znajduje się ponad 80 sklepów.

W tym najbardziej popularnych marketów:

drogerii, takich jak:

  • Rossmann,
  • Super – Pharm,
  • Drogeria Natura,

sklepów RTV/AGD i budowlanych:

a także znanych restauracji, sklepów odzieżowych i obuwniczych. A ich liczba cały czas rośnie.

W porównaniu do innych tego typu aplikacji liczba marek i promocji, jaka jest dostępna w Moja Gazetka, jest, co tu dużo mówić… imponująca. Jak radzić sobie z taką ilością promocji? Jak wybrać z nich te, które interesują nas najbardziej?

Moja Gazetka dla Ciebie — jak dopasować aplikację pod swoje potrzeby?

To, że w Moja Gazetka znajdują się najbardziej popularne i aktualne gazetki sklepów, już wiemy. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że instalując aplikację, będziemy mogli przebierać spośród wielu znanych nam już marek, w taki sposób, aby dobrać jedynie te, które pozostają w kręgu naszego zainteresowania. Sprawdzenie wszystkich aktualnych ofert zajęłoby nam sporo czasu, którego — jak wiadomo — mamy raczej deficyt. Dlatego, aby przyspieszyć co nieco nasze poszukiwania, programiści aplikacji zrobili „krok” w stronę użytkowników, i wszystkie najnowsze gazetki promocyjne, kody rabatowe, a także informacje o aktualnych wyprzedażach sprytnie pogrupowali. Możemy je odnaleźć w zakładkach: „Najnowsze”, „Sklepy”, „Kategorie” oraz „Ulubione”.

Jeśli z promocjami jesteśmy na bieżąco i żadnej z nich nigdy nie przegapiliśmy, to najbardziej interesująca będzie dla nas zakładka pierwsza – „Najnowsze”. To w niej będziemy mogli zaznajomić się z bieżącymi promocjami, które ciągle są aktualizowane — tak, abyśmy wiedzieli o nich, jak najszybciej i mogli zawczasu zaplanować zakupy.

Do zakładki „Sklepy” powinniśmy zajrzeć, gdy poszukujemy wyprzedaży od konkretnej marki lub sklepu. Dzięki temu znacząco zawęzimy swój obszar poszukiwań. Gdy często sprawdzamy ofertę konkretnego sklepu, warto rozważyć jego dodanie do zakładki „Ulubione”. Co pozwoli nam na jeszcze szybsze wyszukiwanie tych ofert, które interesują nas najbardziej.

„Kategorie” będą dla nas doskonałe, jeśli będziemy chcieli porównać konkurencyjne oferty. To świetne narzędzie, które umożliwi nam wybranie sklepów charakteryzujących się podobną ofertą.

Moja gazetka to z pewnością aplikacja warta uwagi. Doceni ją każdy, kto ceni sobie zarówno swój czas, jak i pieniądze. Korzystać możemy z niej zarówno z dostępem do sieci, a także wtedy, gdy jesteśmy offline. Będzie świetnym asystentem każdych zakupów, o czym przekonamy się, gdy zabierzemy ją na nie już po raz pierwszy.

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.