1. Strona główna
  2. Blog
  3. Najnowsze gazetki promocyjne ze sklepów w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki – poznaj Moją Gazetkę

Najnowsze gazetki promocyjne ze sklepów w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki – poznaj Moją Gazetkę

obrazek autora

22.06.2017

promocje z gazetek

Gazetki, które cykliczne otrzymujemy od sklepów, pozwalają nam pozostać na bieżąco z aktualnymi promocjami oraz ich ofertą. Jednak spora część z nich leży poza kręgiem naszych zainteresowań. Oddzielenie tych, które się w nim znajdują, a tych, które wręcz przeciwnie, może skutkować frustracją i ostatecznie wyrzuceniem ich wszystkich razem do kosza na śmieci. Nasze okazje do „wyłapania” promocji lądują, więc w nim razem z nimi.

Jednak teraz masz przed sobą możliwość wertowania gazetek promocyjnych tylko tych sklepów, które są Twoimi ulubionymi. A do tego nie będziesz potrzebował absolutnie żadnej „makulatury”. Kartki gazet będziesz przewracał/a całkowicie wirtualnie. Sprawdź, jak działa Moja Gazetka.

Najnowsze gazetki promocyjne zawsze na wyciągnięcie Twojej ręki

Oszczędzać czas i pieniądze pragnie każdy. Zwłaszcza że trudno narzekać na nadwyżkę zarówno jednego, jak i drugiego. Najłatwiej jest to oczywiście czynić podczas najbardziej prozaicznych czynności, jaką w tym przypadku są zakupy. Zamiast poszukiwać najbardziej korzystnych ofert całymi godzinami, teraz wystarczy nam zaledwie kilka kliknięć. Nie musimy już wybierać pomiędzy znalezieniem atrakcyjnej ceny produktu a zaoszczędzeniem odrobiny czasu i kupienia tego droższego. Tym razem z zakupów zawsze wyjdziemy usatysfakcjonowani, a to wszystko zasługa Mojej Gazetki.

Gazetki sklepów zgrupowane są w niej w jednym miejscu. A do odnalezienia poszczególnych z nich wystarczy zaledwie parę chwil. W aplikacji zawarte są oferty ponad 80 najbardziej znanych i lubianych sklepów. Które dla naszej wygody posegregowane zostały na 12 kategorii. Znajdziemy tutaj aktualne promocje zarówno sklepów spożywczych, budowlanych, odzieżowych, jak i restauracji i wyposażenia wnętrz. Ich liczba cały czas się zwiększa. Dlatego, jeśli jeszcze nie znalazłeś/aś w Mojej Gazetce swojego ulubionego, to nic straconego.

Gazetki online i nie tylko — czyli dlaczego warto korzystać z aplikacji?

Pół miliona użytkowników nie może się mylić. To właśnie tak wysoka ich liczba zadowolona jest z działania aplikacji, a także z jej rozległych funkcjonalności. Oprócz gazetek ulubionych sklepów może w niej znaleźć informacje o wyprzedażach, promocjach, a nawet kupony rabatowe. Po których pobraniu na swój telefon i okazaniu ich przy kasie uprawniony/a będziesz do skorzystania z jeszcze większej ilości zniżek. Jak widać, instalacja Mojej Gazetki, zwyczajnie popłaca!

Zachęcającym do korzystania z programu jest również fakt, że dostępny jest on na wszystkich platformach. Moją Gazetkę znaleźć możemy w sklepie Google, Apple Store oraz sklepie Windows. Co więcej, możemy zainstalować ją nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale również stacjonarnych, które działają na systemie operacyjnym Windows 10.

Aplikację można dowolnie dostosować do własnych upodobań i preferencji. Aby jeszcze szybciej odnajdywać interesujące nas promocje, wystarczy, że dodamy najczęściej odwiedzane przez nas sklepy do zakładki „Ulubione”. Pomocne nam będą tutaj również pozostałe zakładki, które również zoptymalizują czas, jakie poświęcać będziemy na poszukiwanie najlepszych ofert. Sporym ułatwieniem jest również funkcja geolokalizacji, która narzuci filtr na wyświetlanie promocji aktywnych jedynie z naszej okolicy.

Moja Gazetka to aplikacja, która przyda się każdej osobie kupującej w najbardziej znanych sklepach. Dzięki niej będziemy na bieżąco z promocjami, a ich poszukiwanie nie będzie pochłaniało godzin, a jedynie sekundy naszego życia. Rabaty z dyskontów, marketów i różnego typu sklepów i restauracji są o wiele bliżej niż zawsze.

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.