1. Strona główna
  2. Blog
  3. Narzędzia Niteo z Biedronki — opinie
obrazek wpisu

Narzędzia Niteo z Biedronki — opinie

obrazek autora

19.03.2020

Niedawno pisaliśmy dla Was o narzędziach Parkside z Lidla. Postanowiliśmy kontynuować temat i poszukać opinii o narzędziach Niteo z Biedronki. Jakie zdanie o tych narzędziach mają wprawni majsterkowicze? Zobaczcie!

Narzędzia Niteo z Biedronki

Narzędzia Niteo Tools są obecne w Biedronce od 2015 roku. Są dostępne w ramach ofert czasowych, dlatego, aby je upolować, warto regularnie przeglądać gazetki w naszej aplikacji.

Oferta skierowana jest głównie do amatorów majsterkowania, hobbystów czy domowych złotych rączek. Raczej nie sprawdzą się w profesjonalnej pracy, choć i to nie jest regułą, bo w sieci można odnaleźć głosy osób, które polecają je do krótkich, prostych prac. Mogą też znaleźć zastosowanie jako „szybki” zamiennik nagle zepsutego sprzętu.

Na stronie Biedronki widnieje deklaracja, że „produkty Niteo Tools charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnym wzornictwem i atrakcyjną ceną”. O tym, czy te słowa mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, możecie dowiedzieć się z opinii użytkowników.

Elektronarzędzia z Biedronki są wyróżnione certyfikatami jakości — TÜV Rheinland Polska lub DEKRA. Certyfikaty tych firm potwierdzają, że oznaczone nimi produkty zostały zweryfikowane pod względem bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz funkcjonalności.

Aby wiedzieć, czy narzędzia Niteo są w tej chwili w ofercie, sprawdź aktualne gazetki Biedronki.

Narzędzia Niteo z Biedronki — opinie użytkowników

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to dużo mniejsza liczba opinii o Niteo Tools na forach internetowych niż o narzędziach Parkside. Trudno jednoznacznie określić, z czego wynika ta różnica. Jej powodem mogą być m.in.:

  • Mniejsze zainteresowanie narzędziami z Biedronki
  • Mniej atrakcyjna oferta narzędzi Niteo
  • Mniejsza liczba użytkowników tych narzędzi

Opinie o narzędziach Niteo z forum elektroda.pl

  • Wątek pt. „BIEDRONKA – Produkty przemysłowe – Wasze opinie.”

„Taka jakość jaka cena, w tej cenie lepszych produktów nie ma, latarki ja latarki jest ich teraz kupa na rynku, różnią się tylko odpornością na zalania i upadki, za to po siekierkę to bym podjechał jakiegoś kowala na wioskę […]”

„Za to polecam wszystkim lampę akumulatorową za 25 zł. Była w biedronce jakoś w styczniu, dodatkowo ładowarka.”

Cały wątek możecie przeczytać tutaj.

  • Wątek pt. „Osprzęt młodego adepta lutowania.”

„Zauważyłem teraz w biedronce w Okazjach tygodnia akumulatorową wkrętarkę 12V Max Niteo za 139 zeta.”. Odpowiedź: “Biedronka, to i jakość biedronkowa. Do amatorskich zastosowań (czyli sporadycznie) lepszy rydz niż nic. Jeśli na długo ma starczyć i być często używana — szukaj markowych. Z tym, ze 139 to jednak trochę dużo — nie tak dawno były w Lidlu bodajże po mniej niż 100.”

Cały wątek możecie przeczytać tutaj.

Opinie o narzędziach Niteo z forum muratordom.pl

  • Wątek pt. „Tania wiertarka na budowę”

„Narazie młotowiertarka z biedronki nie chce się zepsuć. Choć już dostała w kość.”

„Wkrętarki używam z biedronki już 3 rok i jestem zadowolony”

Cały wątek możecie przeczytać tutaj.

Dużo więcej informacji znajdziecie natomiast na prywatnych blogach i kanałach YouTube prowadzonych przez miłośników majsterkowania. Warto poszukać w Google zwłaszcza testów oraz recenzji wystawianych po pewnym czasie użytkowania, aby dokładnie poznać możliwości wybranego sprzętu.