1. Strona główna
  2. Blog
  3. Новий вигляд мобільного додатка Moja Gazetka – темний режим і зручніша навігація
obrazek wpisu

Новий вигляд мобільного додатка Moja Gazetka – темний режим і зручніша навігація

obrazek autora

26.04.2022

Те, як люди користуються Інтернетом та смартфонами зокрема, постійно розвивається та змінюється, створюючи нові тенденції в дизайні додатків. Тому програма, яка призначена для обслуговування користувачів, повинна постійно оновлюватися, щоб відображати ці мінливі потреби.

Саме з цієї причини наприкінці вересня 2021 року «Moja Gazetka» пережила важливе оновлення. В результаті чого було змінено зовнішній вигляд додатка, змінилась навігація та запроваджено можливість обирати темний чи світлий режим. Нижче ми описуємо деталі нової версії 5.0.0.

Сучасний вигляд

Зовнішній вигляд програми модернізовано відповідно до сучасних тенденцій.

Ми зосередилися на мінімалізмі та більш приглушених кольорах. Замість домінантного зеленого кольору тепер додаток має білий із зеленими акцентами. Макет самого додатка також був змінений, щоб збільшити його наочність. Завдяки цьому він набув нового, легкого вигляду.

Додаток також був оснащений темним режимом, або dark mode, за бажанням багатьох користувачів.

Зручніша навігація

Зміни також відбулися і в області навігації. Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити додаток Moja Gazetka максимально комфортним для користувачів, тому ми відмовилися від висувного бічного меню. Цю функцію зараз інтенсивно витісняє більш інтуїтивне нижнє меню. Саме це те ми використали в останній версії програми. Завдяки значкам, які відображаються внизу екрана, користувач може швидко користуватися найважливішими функціями, такими як:

  • Каталоги,
  • Магазини,
  • Ваші карти,
  • Пошук.

Інші функції, як показує наша статистика, використовуються не так часто, тому вони зібрані в новому меню, яке можна витягнути знизу, натиснувши на значок “Меню”.

Але й це ще не все! У версії 5.0.0. Вкладка «Інформаційні каталоги» розділена на 2 підвкладки – «Всі каталоги» та «Ваші улюблені каталоги», які ви знайдете у верхній частині екрана.

Ми також полегшили доступ до списків покупок. Завдяки окремій кнопці він тепер завжди під рукою.

Зміни в зовнішньому вигляді аплікації також були поєднані з комплексними внутрішніми (програмними) змінами. У процесі проектування ми оновили використовувані технології та прийоми. І хоча цього не помітно на перший погляд, але це зменшує кількість помилок в роботі додатка та дозволить нам у майбутньому легше розвивати програму.

Реакція користувачів

Великі зміни у зовнішньому вигляді відомих і вподобаних додатків, програм і порталів завжди супроводжуються емоційним відгуком користувачів.  Не інакше було і у випадку зі змінами, які відбулися в нашому застосунку Moja Gazetka.

Після оновлення користувачі найчастіше вказували на те, що на початковому екрані відображаються всі листівки, а не улюблені листівки, і в той же час ми вилучили опцію встановлення бажаного початкового екрана.

Ми прислухалися до цих відгуків і вирішили відновити вищезгадану функцію. Тепер користувачі можуть обирати, чи хочуть вони бачити всі акції або лише свої улюблені інформаційні каталоги після запуску програми.

Ми завжди прислухаємося до думок користувачів Moja Gazetka, і це не перший і не останній раз, коли їхня думка була прямо відображена в додатку. Ми дуже вдячні нашій спільноті за змістовні коментарі, адже вони є одним із важливих покажчиків, що вказують напрямок подальшого розвитку додатка Moja Gazetka.

Що ми плануємо на майбутнє? Звичайно, ми продовжуємо працювати над покращенням нашого додатка, введенням нових функцій та покращенням існуючих.