1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jak znaleźć okazję w swoim ulubionym sklepie przy pomocy telefonu?

Jak znaleźć okazję w swoim ulubionym sklepie przy pomocy telefonu?

obrazek autora

22.06.2017

promocje w Mojej Gazetce
Rzadko kto lubi „zbierać” makulaturę, która z niezwykłą i nieustającą pasją rzucana jest nam pod drzwi lub do przepełnionych nią skrzynek na listy. Czasem z nudów lub też z ciekawości uda nam się wyłowić z gazetek ciekawe oferty. Jednak w praktyce — wszyscy o tym doskonale wiemy — nie zdają one egzaminu. Gdyż to nie w domu potrzebujemy informacji na temat aktualnych promocji, a przecież już podczas robienia zakupów.

Nie jesteśmy tutaj od tego, aby tu debetować nad strategią wyprawy do sklepu. Wręcz przeciwnie. Będziemy zastanawiać się nad tym, w jaki sposób ułatwić każde takie nasze wyjście. Tak, aby ostatecznie zyskać zarówno czas — jaki poświęcamy na robienie zakupów — jak i pieniądze. Przysłuży nam się do tego narzędzie, które zainstalować możemy na swoim urządzeniu mobilnym. Aby już zawsze było przy nas i ułatwiało nam podejmowanie najbardziej prozaicznych — ale jednocześnie kluczowych, bo związanych z finansami — decyzji.

Moja Gazetka — najnowsze gazetki promocyjne w jednym miejscu

Jeśli zawsze marzyłeś lub marzyłaś o cyfrowym „doradcy”, który pomoże Ci w zakupach, a także poinformuje o aktualnie najlepszych ofertach, to trafiłeś/aś we właściwe miejsce. Aplikacja Moja Gazetka może z powodzeniem pełnić tę funkcję, a Ty już nigdy więcej — w celu sprawdzenia aktualnej promocyjnej oferty ulubionych sklepów — nie będziesz musiał/a przeglądać „ton” makulatury. Co więcej, niekonieczne będzie również jej gromadzenie.

Wystarczy, że zainstalujesz na swoim urządzeniu mobilny program, a gdy tylko go otworzysz, Twoim oczom ukażą się aktualne rabaty, wyprzedaże i bieżące gazetki sklepów. Znajdziesz tutaj ponad 80 znanych i lubianych sklepów, które dla Twojej wygody są pogrupowane w 12 kategorii.

Jak sprawnie korzystać z Mojej Gazetki?

Z aplikacji Moja Gazetka możesz korzystać na telefonach, urządzeniach mobilnych, a także na komputerach stacjonarnych i laptopach. Twórcy aplikacji nie ograniczali się do jednej platformy. Program dostępny jest zarówno na urządzeniach działających na systemach Android, Apple iOS, Windows Phone, jak również Windows 10. W zależności od wybranej platformy aplikacja może nieco różnić się wyglądem, jak również ilością dostępnych zakładek i kategorii, w których zgrupowane są wszystkie promocje.

Poszukując interesującej Cię promocji, warto korzystać z możliwości segregacji ofert. Dzięki nim łatwiejsze będzie nie tylko znalezienie tych, które interesują Cię najbardziej, ale również porównanie poszczególnych z nich. Informacje o wyprzedażach i aktualnych gazetkach znajdziemy w zakładkach: „Najnowsze”, „Ulubione”, „Sklepy” i „Kategorie”. Ich intuicyjność pozwoli Ci na automatyczne przejście do ofert, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Jeśli poszukujesz okazji w swoim ulubionym sklepie, przejdź do zakładki „Kategorie” lub ”Sklepy”. W kategoriach będziesz mógł/mogła odnaleźć swój ulubiony sklep, a także inne, które będą miały podobną ofertę. Co umożliwi Ci porównanie ofert i wybranie tej najlepszej. Jeśli zależy Ci na sprawdzeniu promocji w konkretnym z nich, wejdź do zakładki „Sklepy”. Częste wyszukiwanie w taki sposób mogłoby być irytujące, dlatego programiści aplikacji stworzyli zakładkę „Ulubione”, gdzie możesz dodać swoje ulubione sklepy, co obniży czas Twoich poszukiwań.

Tylko gazetki online? A co, gdy nie mam stałego dostępu do internetu w telefonie?

Telefon wraz z aktualną gazetką, możesz zabrać ze sobą na zakupy, nawet gdy nie masz dostępu do sieci przez telefon. Wystarczy, że zapiszesz interesującą Cię gazetkę, a potem bez problemu możesz ją przeglądać również w trybie offline.

Moja Gazetka to narzędzie, które przyda się każdemu z nas. Wszystkie najbardziej aktualne promocje w jednym miejscu, to dla nas przewaga, która pozytywnie zaprocentuje dla naszego portfela i czasu.

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.