1. Strona główna
  2. Blog
  3. Pomysły na prezent dla chłopaka, brata, taty – świąteczna lista 24 propozycji
obrazek wpisu

Pomysły na prezent dla chłopaka, brata, taty – świąteczna lista 24 propozycji

obrazek autora

27.11.2018

Pomysł na świąteczny prezent dla chłopaka, brata czy taty to nie lada wyzwanie. Czasem naprawdę trudno przewidzieć, co komu może się spodobać – nawet, jeśli bardzo dobrze tę osobę znamy. Podrzucamy Wam zatem kilka propozycji, które mogą ułatwić wybór.

Drobny upominek dla chłopaka, brata, taty do 20 zł

Nawet mały upominek może być oryginalny i ciekawy! Drobiazgi sprawiają tym większą radość, im bardziej nietypowe, ale również funkcjonalne upominki stale pozostają w cenie.

 

Prezent dla chłopaka, brata, taty do 50 zł

Zakres od 20 do 50 zł to jeden z najczęściej wybieranych przedziałów cenowych. Za mniej niż 5 dych można spokojnie kupić wciągającą książkę lub grę, gadżet z ulubionego serialu albo zestaw smakołyków.

Prezent świąteczny dla chłopaka, brata, taty do 150 zł

Jeśli masz do wydania na prezent dla chłopaka (taty, brata) ok. 100 zł, warto poszukać produktów wysokiej jakości. Starannie wykonane z porządnych materiałów z pewnością będą służyć przez kilka lat.

Świąteczny prezent dla chłopaka, brata, taty do 400 zł

Mając do dyspozycji wyższy budżet, można naprawdę zaszaleć! Możesz zastanowić się np. na prezentem, który umili lub ułatwi codzienne życie – jak alkomat, mata do masażu czy zestaw campingowy.

Jeśli mało Wam pomysłów na prezent dla chłopaka, taty czy brata, zobaczcie jeszcze nasz prezentownik na dzień chłopaka! Tam również zamieściliśmy sporo ciekawych propozycji. A jeśli szukacie prezentów również dla żeńskiej części swojej rodziny, również służymy pomocą.