1. Strona główna
  2. Blog
  3. Nowa kategoria wpisów na blogu Mojej Gazetki: artykuły po ukraińsku
obrazek wpisu

Nowa kategoria wpisów na blogu Mojej Gazetki: artykuły po ukraińsku

obrazek autora

11.04.2022

Mogliście już zauważyć, że na naszym blogu pojawiła się nowa kategoria wpisów w języku ukraińskim. Stworzyliśmy ją z myślą o uchodźcach, którzy przebywają obecnie w Polsce. Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą im zorientować się w ofertach polskich sklepów, zorganizować nie tylko ekonomiczne zakupy, ale też codzienne życie w nowym kraju.

Więcej o naszym pomyśle przeczytacie poniżej.

„Українською мовою”, czyli „po ukraińsku” — nowa kategoria artykułów na blogu

Stwierdziliśmy, że warto dodać swoją cegiełkę do promowania akcji pomocowych dla uchodźców z Ukrainy oraz pomagania im w zorganizowaniu codziennego życia w Polsce. Tak wpadliśmy na pomysł stworzenia nowej kategorii na blogu Mojej Gazetki.

Kategoria nazywa się „Українською мовою”, czyli „po ukraińsku”. Artykuły, które w niej publikujemy, pisane są w języku ukraińskim, aby czytelnicy nie musieli tłumaczyć ich na własną rękę w translatorach, które, jak wiadomo, nie zawsze działają idealnie.

Jakie artykuły publikujemy po ukraińsku?

Celem nowej kategorii na blogu jest pomoc osobom z Ukrainy w zorganizowaniu sobie codziennego życia w nowym kraju. Publikujemy więc porady, które będą przydatne w tym obszarze. To m.in.:

  • porady zakupowe
  • informacje o sklepach w Polsce
  • programy lojalnościowe w Polskich sklepach
  • informacje o różnorodnych akcjach pomocowych

Jak znaleźć artykuły po ukraińsku?

Artykuły są widoczne na stronie głównej naszego bloga: https://mojagazetka.com/blog/ razem z artykułami napisanymi po polsku.

Aby zobaczyć pełną listę artykułów po ukraińsku, wystarczy kliknąć w górnym menu zakładkę „Українською мовою”, czyli „po ukraińsku”. Wtedy pojawią się wyłącznie artykuły dodane do tej kategorii.

Na koniec chcemy Was prosić, o podzielenie się informacją o nowej kategorii na naszym blogu ze swoimi ukraińskimi znajomymi. Dziękujemy!