1. Strona główna
  2. Blog
  3. Skuteczne porządki z Ulą Pedantulą w Mojej Gazetce!
obrazek wpisu

Skuteczne porządki z Ulą Pedantulą w Mojej Gazetce!

obrazek autora

03.06.2019

Kto nie marzy o zapanowaniu nad nieporządkiem, utrzymaniu w ryzach domowego chaosu i zaprowadzeniu harmonii w każdym zakamarku domu… Każdy, dla kogo ważna jest dobra organizacja domowych prac zna (a jeśli nie zna, powinien poznać!) Ulę Pedantulę.

Ula jest prawdziwym guru zarządzania czasem, mistrzynią sprawnego planowania, skarbnicą porad na temat efektywnego sprzątania i inspiracją dla każdego, kto zajmuje się domem. Specjalnie dla Was i we współpracy z Ulą przygotowaliśmy coś, co pomoże Wam zwinnie przejść przez pełen pułapek labirynt domowych porządków. Bo nie od dziś wiadomo, że sprzątanie potrafi wciągnąć na długie godziny, być powodem frustracji i poczucia zmarnowanego czasu…

Od dziś w aplikacji Moja Gazetka znajdziecie praktyczny, 8-stronowy poradnik efektywnego sprzątania! Pomoże Wam na każdym kroku od braku motywacji do sięgnięcia po miotłę, przez kłopoty organizacyjne i dylematy z gatunku „Czy to się jeszcze przyda?”.

 

A to jeszcze nie koniec, bo na ostatniej stronie gazetki znajdziecie niespodziankę przygotowaną specjalnie dla użytkowników Mojej Gazetki. Pomoże Wam jeszcze sprawniej poskramiać domowe obowiązki! Zajrzyjcie tam jeszcze dziś!