1. Strona główna
  2. Blog
  3. Wszystko co powinieneś wiedzieć o aplikacji z promocjami Moja Gazetka

Wszystko co powinieneś wiedzieć o aplikacji z promocjami Moja Gazetka

obrazek autora

22.06.2017

aplikacja z promocjami

Aplikacji, które umożliwiają nam przeglądanie aktualnych gazetek promocyjnych z naszych ulubionych sklepów, znajdziemy całkiem sporo. Jednak, jak wiadomo, sam fakt ich istnienia może powodować u nas zupełnie inne od „zadowolenia” uczucia. Jeśli miałeś lub miałaś mało pozytywne wrażenia z używania aplikacji z gazetkami sklepowymi, to koniecznie powinieneś/aś dać im jeszcze jedną szansę. A gwarantujemy, że, z przedstawionym w tym artykule programem, wszystkie interesujące Cię promocje znajdziesz szybko i bez wysiłku.

Moja Gazetka — najnowsze gazetki promocyjne w zasięgu Twojej ręki (lub raczej palca)

Jeśli nie lubisz przepłacać w sklepach i nie jesteś fanem kolekcjonowania zbędnej makulatury, to już masz dwa powody do tego, aby zacząć używać Mojej Gazetki. Dzięki niej będziesz na bieżąco z wszystkimi aktualnymi promocjami i rabatami. I już nigdy nie ominą Cię żadne wyprzedaże, zniżki i okazje. Instalacja aplikacji to doskonały patent na udane zakupy za każdym razem, gdy wybierasz się do sklepu.

Nadal nie jesteś przekonany? To może zainteresuje Cię fakt, że Moja Gazetka (według statystyk Google) ma aż pół miliona użytkowników! I to nie bez powodu, gdyż spora większość z nich jest zadowolona z nie tylko działania aplikacji, ale również z okazji, jakich pozwala ona skorzystać. Jednak gazetki sklepów, to nie jedyne co mogą znaleźć w programie jego użytkownicy. Znajdą oni również w nim kody promocyjne, które po ich pobraniu i okazaniu sprzedawcy, będą upoważniać do zakupów w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Gazetki online — to nie wszystko!

Popularność Mojej Gazetki nie jest bezpodstawna. Cieszy się sporym zaufaniem Polaków ze względu na swoją obszerność, a także rozbudowane — jak na ten typ programu — funkcjonalności. W bazie aplikacji znajdziemy oferty do ponad 80 sklepów. Całkiem pokaźna liczba. Dlatego, aby nie pogubić się w ilości tych promocji, programiści pomyśleli o tym, aby pogrupować je w 12 kategoriach. Dzięki nim z łatwością będziemy mogli odnaleźć okazje, które aktualnie będą nas najbardziej interesować. A jeśli nie szukamy niczego konkretnego, to z łatwością możemy powrócić do głównego ekranu, w którym będziemy widzieć najnowsze wyprzedaże i gazetki.

Faktorem zachęcającym do korzystania z aplikacji jest również jej duża dostępność. Bez problemu zainstalujemy ją na urządzeniach mobilnych działających na systemie Android, Apple iOS i Windows Phone. A dla użytkowników posiadających Windows 10 będzie możliwe również korzystanie z niej na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Cyfrowa „makulatura”? Nigdy więcej! – czyli dostosuj aplikację do swoich wymagań

Większość aplikacji na smartfony umożliwia nam często jedynie korzystanie ze swoich funkcji. Nie ma mowy o ich personalizacji. No, chyba że są one płatne. Jednak specjaliści z Moja Gazetka pozwalają nam dodawać swoje ulubione sklepy, a także ukrywać te, których nie lubimy, i z których promocji nie mamy zamiaru korzystać. To wszystko dostępne jest dla nas oczywiście bez żadnych opłat, czyli całkowicie za darmo.

Co więcej, wybrane gazetki możesz zapisywać, aby później przeglądać je także w trybie offline. Bez wątpienia jest to spore udogodnienie dla osób, które nie posiadają stałego dostępu do internetu w swoim urządzeniu mobilnym. Dzięki temu mogą zapisać interesujące ich promocje — przeglądając je z domowego WiFi — a do sklepu zabrać ze sobą je już w trybie pozwalającym na ich wertowanie bez konieczności łączenia z siecią.

Moja Gazetka to aplikacja o szeregu funkcjonalności, których jedynie część opisaliśmy w powyższym artykule. Jeśli i Ty jesteś zaciekawiony tym, co możesz uzyskać za jej pomocą, to nie czekaj!. Chwytaj za telefon i sprawdź ją sam/a!

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.