1. Strona główna
  2. Blog
  3. Prezent na Dzień Matki – co można kupić w ostatniej chwili?
obrazek wpisu

Prezent na Dzień Matki – co można kupić w ostatniej chwili?

obrazek autora

22.05.2020

Każdemu zdarza się zapomnieć o kupnie prezentu. W takiej sytuacji – zamiast panikować – lepiej przejrzeć aktualne oferty pobliskich supermarketów w naszej aplikacji. Możesz się zdziwić, jak wiele ciekawych produktów z potencjałem na prezent tam znajdziesz! Tym razem podpowiadamy, co może sprawdzić się jako podarunek na Dzień Mamy.

Coś słodkiego

Każdemu należy się słodka chwila zapomnienia. A mamie już w szczególności! Jeśli szukasz pomysłu na prezent w ostatniej chwili, spokojnie możesz postawić na tradycyjną bombonierkę z pralinkami. Wybierz takie, których Twoja mam nie jada na co dzień i koniecznie w jej ulubionych smakach, aby zajadanie się podarunkiem od Ciebie dało jej prawdziwą przyjemność.

Coś zielonego

Rośliny doniczkowe w ostatnich latach stały się gorącym trendem, choć dla mam i babć chyba nigdy nie przestały być miłym dodatkiem do wnętrza. Jeśli i Twoja mama ma zamiłowanie do paprotek, storczyków czy difenbachii, możesz sprezentować jej kolejny okaz.

Radość sprawią nie tylko gałązki wyrastające z doniczki, ale też klasyczny bukiet ciętych kwiatów. Tulipany, róże czy goździki są dostępne niemal codziennie w większości marketów.

https://mojagazetka.com/gazetki-promocyjne

Coś pachnącego

Jeśli Twoja mama używa perfum, możesz sprawić jej flakon ulubionego zapachu. Jeśli jest zwolenniczką kosmetyków pielęgnacyjnych, może ucieszyć ją luksusowy balsam do ciała lub peeling o naturalnym składzie. Warto postawić na ekologiczne, lokalne, polskie marki, których na sklepowych półkach jest coraz więcej.

Coś wytrawnego

Lidl, Biedronka czy Tesco słyną już z tego, że ich oferta win jest bogata, a na półkach można znaleźć prawdziwe perełki. Jeśli Twoja mam lubi usiąść wieczorem z lampką wytrawnego trunku, koniecznie przeczytaj nasze poradniki o dobrych winach z supermarketów. Tutaj znajdziesz część pierwszą, a tutaj część drugą.

Coś innego

Powszechna jest opinia, że AGD nie jest dobrym pomysłem na prezent. Jeśli wiesz, że Twoja mama marzy o myjce parowej, nowoczesnej wadze albo elektrycznym grillu, ale nie kupi ich sobie sama, nic nie stoi na przeszkodzie, aby obdarować ją takim sprzętem z okazji jej święta. Ważne jest to, aby prezent był trafiony i sprawił radość Twojej mamie. To, czy mieści się w utartych konwenansach, nie jest istotne.