1. Strona główna
  2. Blog
  3. Promocje dla dzieci, niemowląt i rodziców w marketach – gazetki dla rodziców i wyprzedaże

Promocje dla dzieci, niemowląt i rodziców w marketach – gazetki dla rodziców i wyprzedaże

obrazek autora

30.08.2017

promocje dla dzieci niemowląt i rodziców

Ktoś kiedyś powiedział, że „na dzieciach nie należy oszczędzać”. Jak jednak pokazują badania przeprowadzane na całym świecie, „koszt” odchowania malucha od dnia jego narodzenia wynosi od 400 tysięcy złotych wzwyż. A w niektórych krajach, mówi się, że koszty posiadania jednego dziecka są równe z kosztami postawienia jednego domu. W obliczu tych abstrakcyjnie i można by nawet powiedzieć przerażająco wyglądających danych, nie dziwi fakt, że rodzice chcą gospodarować domowym budżetem w sposób rozważny. Na całe szczęście dziś mamy całą masę sposobów na to, aby kupować dobrej jakości produkty w przystępnych cenach.

Jak kupować, aby nie „zwariować”?

Nie jest żadną tajemnicą, że zakup artykułów dla dzieci jest sporym wydatkiem. Są one dla maluchów jednak niezbędne, dlatego rodzice, chcąc nie chcąc, muszą się na nie zdecydować. Jednak, aby nie nadwyrężać domowego budżetu, zamiast kupować pierwsze z brzegu artykuły, rodzice mogą wpierw dokonać wnikliwego „researchu”, który pozwoli im na znalezienie potrzebnych produktów w odpowiednich cenach. Od czego zatem zacząć?

Najpierw lista zakupów

Zanim jeszcze zaczniecie poszukiwanie aktualnych promocji, zastanówcie się, czego tak naprawdę potrzebujecie. Wykonanie zakupowej listy pozwoli Wam przemyśleć swoje wydatki i sprawi, że będziecie mieli większą pewność tego, że nie kupicie czegoś, co ostatecznie nie jest Wam potrzebne. Skonsultujcie się również ze swoimi dziećmi (tymi starszymi), może one podpowiedzą Wam, czego potrzebują. Nie dajcie się jednak sprowokować do tego, aby przekonały Was do generowania nadprogramowych kosztów. Taka wcześniej przygotowana lista będzie nieocenioną pomocą, która nie pozwoli Wam tak łatwo wpaść w zakupowy „szał”.

Gdzie szukać promocji?

Jedną z możliwości do poszukiwania aktualnych promocji są gazetki reklamowe. Dokładnie te, które lądują na Twojej wycieraczce i w skrzynce na listy. Postaraj się spojrzeć na nie bardziej życzliwym okiem, gdyż dzięki nim będziesz mógł/mogła zapoznać się z informacjami, których tak naprawdę poszukujesz. I oczywistym faktem jest, że przeglądanie wielu papierowych stron nie jest zbyt przyjemne, jednak skup się na korzyściach. Pamiętaj, że Twoim celem jest odnalezienie najlepszych cen dla produktów, które potrzebujesz zakupić.

„Nie lubię papierowych gazetek!” – czyli „czy jest jakaś alternatywa?”

Jeśli nie przepadasz za gazetkami w formie papierowej, istnieją również formy znajdowania promocji, które z pewnością bardziej przypadną Ci do gustu. Jedną z nich jest, chociażby korzystanie z Mojej Gazetki. Aplikacja, którą możesz ściągnąć na swojego smartfona, cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników Androida, ale jest także dostępna na inne platformy takie jak iOS, czy Windows.

Za pomocą aplikacji możesz nie tylko przeglądać aktualne gazetki promocyjne, ale również otrzymywać informacje o dodatkowych zniżkach. Liczba sklepów, których okazje możesz przeglądać w ramach aplikacji, ciągle rośnie. Dlatego, żeby odnaleźć artykuły, na których Ci aktualnie zależy, wybierz odpowiednią kategorię zakupową lub wpisz nazwę sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy. Pamiętaj, że ulubione marki możesz dodać do ulubionych, co sprawi, że Twoje wyszukiwania będą jeszcze szybsze.

Gdzie szukać promocji dla rodziców i dzieci?

Promocje i gazetki dla rodziców i dzieci często wydawane są osobno. Szczególnie w tygodniach poprzedzających rok szkolny możemy liczyć na ich sporą dostępność z uwagi na pierwszy dzwonek. Sprawdzajcie więc oferty ulubionych dyskontów takich jak Lidl, Biedronka, Intermarche. Ale także sklepów typu Pepco, w których często można znaleźć naprawdę atrakcyjne ceny produktów dla dzieci. Więcej na ten temat znajdziecie w tym artykule.

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.