1. Strona główna
  2. Blog
  3. Promocje na smartwatche: gdzie i jak skutecznie ich szukać?

Promocje na smartwatche: gdzie i jak skutecznie ich szukać?

obrazek autora

28.07.2017

smartwatche - promocje

Smartwatche stają się coraz bardziej funkcjonalnymi, a tym samym praktycznymi urządzeniami. O ich wzrastającej popularności świadczyć może bogata oferta sklepów stacjonarnych i internetowych. Jak skorzystać z tego trendu? Z pewnością przed zakupem warto zwrócić uwagę na atrakcyjne promocje, których na rynku nie brakuje, jest to ciekawy sposób zarówno na oszczędności przy zakupie elektronicznego gadżetu.

Promocje na smartwatche w sklepach stacjonarnych

Znaczna część atrakcyjnych promocji na smartwatche ma miejsce w tradycyjnych, stacjonarnych sklepach (zwróć uwagę na promocje w takich sklepach jak Media Markt, RTV Euro AGD, SATURN, czy Media Expert). Zazwyczaj najlepsze okazje są ściśle uzależnione od okresu w roku i towarzyszą rozmaitym okolicznościom. Podobnie jak w przypadku innych sprzętów elektronicznych, bardzo dużo promocji na smartwatche ma miejsce w okresie po Świętach Bożego Narodzenia. Chociaż w segmencie inteligentnych zegarków najwięksi światowi producenci wypuszczają nowe modele praktycznie co miesiąc, pod koniec roku znaczna część z nich jest masowo wyprzedawana. Na wystawach zaczynają się pojawiać nowocześniejsze, ale znacznie droższe zamienniki. To najlepszy moment aby zakupić wysokiej klasy smartwatch z ubiegłorocznej linii, który pod względem jakości wykonania oraz mocy podzespołów wciąż może konkurować z nowościami dostępnymi na rynku. Pamiętajmy jednak, że okazje mają to do siebie, że można je ustrzelić też w innym, dowolnym okresie, dlatego też warto na bieżąco śledzić gazetki promocyjne w Mojej Gazetce i sprawdzić, czy chociażby teraz twój wymarzony smartwatch nie jest przypadkiem w promocji 🙂 

Wyprzedaże w Czarny Piątek

Poza okresem poświątecznym oraz początkiem nowego roku, wyprzedaże w sklepach stacjonarnych mają miejsce także podczas tzw. Black Friday, zakupowego szaleństwa wywodzącego się ze Stanów Zjednoczonych. Czarny Piątek przypada zaraz po Święcie Dziękczynienia i jest okresem ponadprzeciętnych obniżek w sklepach. Dotyczy to również sprzętu elektronicznego, dlatego stanowi bardzo korzystny moment na zakup smartwatcha. Jednak ze względu na mnogość ofert, najciekawsze z nich można łatwo przegapić. Dlatego warto przez cały rok korzystać z aplikacji mobilnej, która prezentuje promocje 24/7, a nie tylko w dzień obniżek. Moja Gazetka zestawia informacje na temat aktualnych promocji w supermarketach i pozwala selekcjonować je tematycznie, dzięki czemu umożliwia także na wyróżnienie ofert dotyczących zegarków smartwatch. Korzystanie jest naprawdę proste, a setki tysięcy osób znajdują w ten sposób promocje bez wychodzenia z domu, czy zbierania gazetkowej makulatury. 

Promocje na smartwatche w sklepach internetowych

Jedną z wygodnych i praktycznych możliwości zaoszczędzenia na kupnie smartwatcha dają zakupy przez internet, ponieważ e-sklepy dysponują najbogatszą ofertą i mocno konkurują ze sobą cenami. Godne odnotowania jest to, że niektóre ze znanych sieciówek proponują towary w specjalnych obniżkach tylko dlatego, że są one kupowane online za pośrednictwem ich stron www, zamiast stacjonarnie. To dobre rozwiązanie pozwalające kupić smartwatch w zaufanym miejscu i jednocześnie mieć pewność, że wysłany towar będzie oryginalny, a my faktycznie go otrzymamy w całości i na czas. Jeżeli z kolei nie czujemy się komfortowo z e-zakupami, popularne sklepy często oferują możliwość zamówienia online i odbioru zamówienia bezpośrednio w pobliskim markecie, gdzie będziemy mogli upewnić się, że produkt jest zgodny z opisem i naszymi oczekiwaniami. Warto obserwować agregatory promocji w znanych sieciówkach takie jak mZakupy, gdzie znajdziemy popularne e-sklepy sprzedające smartwatche oraz inną elektronikę w unikalnych, internetowych obniżkach.

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.