1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jesień w drogeriach — co przygotowały sieci Rossmann, Super-Pharm i Hebe?
obrazek wpisu

Jesień w drogeriach — co przygotowały sieci Rossmann, Super-Pharm i Hebe?

obrazek autora

01.10.2020

Gdy na zewnątrz robi się coraz chłodniej, a w domach i biurach zaczyna pracować ogrzewanie, warto zmienić kosmetyki na mocniejsze i lepiej przystosowane do wymagających warunków. Nie musi się to wiązać z dużymi kosztami, jeśli podejdziecie do tematu z głową.

Najlepiej zapoznać się z aktualnymi promocjami, które znajdziecie w aplikacji Moja Gazetka. Następnie warto przeanalizować składy, by przekonać się, że wybrane kosmetyki spełnią jesienne potrzeby skóry. Pod koniec głęboki oddech i chwila namysły, aby wpisać na listę zakupów tylko te produkty, których rzeczywiście potrzebujecie. 

W poniższym krótkim porównaniu znajdziecie informacje o jesiennych promocjach i zapowiedziach 3 popularnych sieciowych drogerii. Mamy nadzieję, że ułatwią Wam wybór!

Super-Pharm — Folder Kosmetyczny Jesień

W Super-Pharm jesień opiera się na efektywnej pielęgnacji, estetycznym makijażu oraz uwodzicielskich zapachach. W jesiennym folderze znajdziecie więc promocje na kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę oraz perfumy. Obniżki sięgają nawet 40%, więc jest to dobra okazja do kosmetycznych eksperymentów lub uzupełnienia zapasów sprawdzonych, niezawodnych specyfików.

Wśród marek objętych przeceną znajdują się m.in.: Vichy, Lierac, Resibo, Lacoste, YSL, Lirene, AA, Cetaphil czy Dermika.

Oferta obowiązuje do 12 października 2020.

3 tysiące nowych produktów w Rossmannie

1 października w drogeriach Rossmann rozpoczął się sezon jesień-zima 2020. Na sklepowych półkach ma pojawić się w tym okresie ok. 3 tysięcy nowych produktów! Jak czytamy na stronie biura prasowego sieci, jest to największa na rynku liczba nowości wprowadzona w tak krótkim czasie.

Na półkach pojawią się m.in. produkty do profesjonalnej pielęgnacji twarzy w domowym zaciszu, bogaty wybór specyfików do pielęgnacji włosów, a także kosmetyki wegańskie i ekologiczne.

Premierę będą miały również 3 całkowicie nowe marki: NAM Professional by Wibo, Soda i Flormar.

Wprowadzenie nowości z dużym prawdopodobieństwem będzie wiązać się z licznymi promocjami. Oferty typu 2+2 lub bony zniżkowe na konkretne grupy produktów z pewnością będę pojawiać się w aplikacji Rossmann.

Do -70% w Hebe

W październikowej gazetce Hebe roi się od różnorodnych promocji. Wśród nich znajdziecie:

  • Do -70% zniżki na kosmetyki do makijażu — do wyboru 32 marki
  • 2+2 za 1 grosz na kosmetyki tej samej marki — m.in. Tołpa, O.B., Sensodyne, Lactacyd, Velvet, Dermaglin
  • -40% na markę Lirene
  • Do -50% na kosmetyki do włosów wybranych marek
  • Do -50% na markę Nivea

Oferta obowiązuje do 7 października 2020.