1. Strona główna
  2. Blog
  3. Odkryj smaki Grecji w Stokrotce i wygraj podróż
obrazek wpisu

Odkryj smaki Grecji w Stokrotce i wygraj podróż

obrazek autora

Iwona Karczmarczyk

11 maja 2023

Stokrotka po raz kolejny zaprasza swoich klientów na akcję promocyjną z wybraną kuchnią świata. Tym razem, po produktach z Włoch i Azji, w asortymencie dostępnych jest wiele specjałów kuchni greckiej. Oferta obowiązuje w supermarketach sieci od 11 do 31 maja.


Grecy stawiają na wyjątkowo aromatyczne, proste i oparte na świeżych, dobrej jakości składnikach potrawy. Do ich przygotowania wykorzystują ryby, owoce morza, mięso i dużo warzyw. Na greckich stołach królują także zioła, oliwy i tradycyjne sery. Te i inne produkty dostępne są już na półkach supermarketów Stokrotka.

Obserwujemy, że nasze akcje, które zachęcają do poznania nowych produktów, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego kontynuujemy kulinarną podróż po świecie. W ramach oferty „Grecja od kuchni” w Stokrotce można znaleźć wiele artykułów, które umożliwią wypróbowanie nowych i odtworzenie ulubionych potraw kuchni greckiej

– mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.


W ofercie Stokrotki dostępne są znane na całym świecie sery: tradycyjne feta oraz halloumi. Na półkach z greckimi produktami nie zabrakło także jogurtów, sosów typu tzatziki czy pomidorowych oraz aromatycznych past, np. z bakłażana. Kuchnia Grecji nie istniałaby oczywiście bez ryb i owoców morza, które także znajdują się w najnowszym asortymencie sieci. W ofercie Stokrotki nie pominięto także oliwy, chlebów pita oraz oliwek.
Sieć zachęca ponadto do spróbowania greckich przekąsek, wśród których znajdziemy chałwę sezamową, baklawę czy ciasto filo z serem i szpinakiem. W sklepach można kupić również akcesoria kuchenne, które pomogą w przygotowaniu i serwowaniu potraw, m.in. zestawy karafek na ocet i oliwę, karafki na napoje i formy do pieczenia.


Przy okazji akcji promującej kuchnię Grecji Stokrotka przygotowała dla klientów konkurs, w którym do wygrania są voucher o wartości 5 tys. zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA oraz 5 talonów po 100 zł każdy na zakupy w Stokrotce. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zrobić zakupy za przynajmniej 69 zł, w tym 20 zł przeznaczyć na wybrane produkty z oferty „Grecja od kuchni”, i odpowiedzieć na specjalnie przygotowane pytanie zamieszczone na Facebooku sieci. Więcej informacji o konkursie można znaleźć w regulaminie na www.stokrotka.pl.

Kliknij grafikę i weź udział w konkursie!

Szczegóły oferty „Grecja od kuchni” znajdują się w gazetce promocyjnej dostępnej w sklepach, na stronie internetowej sieci i w aplikacji Nasza Stokrotka. Można w niej znaleźć również przepisy, dzięki którym przygotujemy potrawy promowanej kuchni, np. souvlaki z grilla z sosem tzatziki czy sałatkę grecką.