1. Strona główna
  2. Blog
  3. Веганські продукти в супермаркетах
obrazek wpisu

Веганські продукти в супермаркетах

obrazek autora

04.06.2022

В наш час рослинну їжу легко знайти на полицях будь-якого супермаркету. Кожна велика мережа має постійний вибір веганських продуктів, і регулярно з’являються новинки та вигідні пропозиції.

Це відповідь на зміну дієтичних переваг багатьох жінок і чоловіків – все більше з нас обмежують споживання продуктів тваринного походження або взагалі відмовляються від них.

На думку веганів та вегетаріанців Польща позитивно виділяється на тлі інших країн Європи. Майже ніде вибір рослинних замінників м’яса та молока так не вражає, як у нас!

Читайте, які веганські делікатеси можна знайти в популярних магазинах.

Рослинних продуктів все більше

Інтерес до веганських і вегетаріанських дієт величезний. Річна вартість реалізації рослинної продукції в середині 2020 р. становила приблизно 440 млн. злотих.

Згідно з даними ініціативи RoślinnieJmy, поляки все частіше відмовляються від м’яса або значно обмежують його:

  • 28% респондентів заявили, що не готують м’ясні страви вдома
  • 60% з них їли м’ясо тільки поза домом
  • 57% хотіли найближчим часом обмежити споживання м’яса

Зростання інтересу до рослинної дієти спостерігається вже кілька років, і прогнози вказують на подальше зростання до такого харчування. Тому зовсім не дивно, що продуктові магазини хочуть задовольнити своїх клієнтів, пропонуючи їм широкий асортимент продуктів, які вони прагнуть їсти.

Величезний вибір продукції для веганів у Biedronka

Go Vege – це власний бренд Biedronka, яким дійсно варто пишатися. Пропозиція включає широкий вибір рослинних продуктів, включаючи йогурти, вершки, десерти, майонез, песто, хумус, сосиски та холодні нарізки, альтернативи фаршу або гіросів, бургери, тофу, желе, чіпси та спреди для сендвічів.

Biedronka також пропонує своїм покупцям такі бренди як Alpro, The Vegetarian Butcher, Z Gruntu dobre та Violife.

Веганський Lidl та його пропозиції

Pilos і Crownfield – власні бренди Lidl, які виробляють молочні продукти. Вони також почали випускати аналоги йогуртів, десертів і молока на рослинній основі.

Lidl також пропонує продукти з логотипом My Best Veggie: бургери, пасти для сендвічів та овочеві креми. У свою чергу, бренд Chef Select, серед іншого, пропонує вибір веганських готових страв.

Також у магазинах мережі Lidl можна знайти такі бренди, як Dobra Kaloria, Wege Siostry, Next Level, Polsoja, Bez deka milk та Z Gruntu dobre.

Росилинні страви від Żabka – бренд Plant Hunter

Нещодавно на полицях Żabka з’явився новий бренд страв і закусок на рослинній основі – Plant Hunter. Тепло прийнятий клієнтами, він пропонує 3 готові страви, 2 коктейлі, 2 сендвіч-спреди, 2 тофу-бари та 2 види майонезних салатів.

У Жабці також можна придбати продукти на рослинній основі таких брендів, як Crispy Natural, Ave Vege Bakoma, I love vege, Foodini та Dega.

Żabka, Biedronka та Lidl звичайно не єдині магазини, де можна робити веганські покупки. Майже кожен супермаркет пропонує хоча б базові овочеві продукти. Щоб знайти їх усі, слід стежити за своїми улюбленими магазинами в додатку Moja Gazetka.