1. Strona główna
 2. Blog
 3. Літні табори. Де дітям відпочити в Польщі?
obrazek wpisu

Літні табори. Де дітям відпочити в Польщі?

obrazek autora

18.06.2022

Нарешті настав час літніх канікул! І батькам пора спланувати майбутню відпустку своїм дітям. Незабутні враження на все життя та цікаві пригоди забезпечить відпочинок в таборі для дітей та молоді.

Куди поїхати в літній табір?

Зазвичай в спекотну пору року всі ми прагнемо відпочити на морі, біля озера чи в горах. В різних куточках Польщі можна знайти безліч чудових місць, які задовольнять потреби вашої дитини в незабутньому відпочинку. В літніх таборах для дітей та молоді можна насолоджуватися природою зелених парків, свіжістю морського повітря, а можна випробувати свої фізичні можливості і просто гарно провести час у відкритому басейні. Все залежить від того, який саме табір ви оберете. 

Але незважаючи від місця розташування літнього табору, перебування дитини в ньому в повній мірі задовольнить її потребу в пригодах. Завдяки кваліфікованому персоналу, діти завжди будуть в центрі цікавих подій – різноманітних програм, захоплюючих екскурсій, творчих конкурсів.

Чому варто відправити дитину до літнього табору?

Кожен літній табір – це можливість зустрітися з однолітками з різних середовищ, багатьох куточків Польщі та навіть з інших країн. Чимало дітей зав’язують довготривалі дружні стосунки та багато часу проводять разом. Крім того, діти в літніх таборах освоюють багато корисних навичок:

 • цікавість до світу,
 • вміння справлятися з емоціями (смуток за домом, стрес),
 • незалежність,
 • прийняття правильних рішень,
 • відповідальність,
 • творчість,
 • командна робота,
 • винахідливість,
 • сміливість,
 • вирішення конфліктів,
 • управління часом і фінансами.

«Канікули з посмішкою» для дітей з України

Українські діти, які виїхали до Польщі через війну, можуть також відпочити в таборах для дітей та молоді цим літом. Багато фондів зайнялося організацією відпочинку для українців в цей нелегкий час. 

«Канікули з посмішкою» — це безкоштовні 8-денні подорожі, організовані Фондом «Dzieło Nowy Tysiąclecia» для молоді (віком від 12 до 18 років) з України, яка, рятуючись від війни, знайшла притулок у Польщі. Цього року Фонд організує три додаткові табори для молоді з України. Ви можете дізнатися більше, відвідавши веб-сайт https://dzielo.pl.

Літній відпочинок, організований Фондом «Dzieło Nowy Tysiąclecia». Фото з сайта dzielo.pl

Академія спорту «Mam Fun» також планує безкоштовно взяти з собою кількох дітей з України (залежно від зібраної суми) у відпустку, яка відбудеться з 25 червня по 5 липня 2022 року. Деталі поїздки тут.

Літній відпочинок в місті

Ви проводите відпустку в місті? Цікава пропозиція – літо, повне енергії, та веселощів. Немає потреби витрачати приголомшливі суми грошей на далекі подорожі або вишукані атракціони. Все, що вам потрібно, це трохи вільного часу і трохи творчості, щоб дозволити вашим дітям відчути незвичайні пригоди навіть вдома. Спільні ігри, цікаве дозвілля або подорожі по околицях – чудовий спосіб подарувати дитині незабутні спогади про канікули.