1. Strona główna
  2. Blog
  3. Чому варто ввімкнути темний режим у додатку Moja Gazetka?
obrazek wpisu

Чому варто ввімкнути темний режим у додатку Moja Gazetka?

obrazek autora

03.09.2022

Темний режим ми представили в мобільній аплікації Moja Gazetka наприкінці 2021 року. Тепер користувач може обирати в налаштуваннях режим, який подобається найбільше.

Якщо ви ще не користувалися темним режимом, прочитайте про переваги налаштування так званого Dark Mode на вашому смартфоні.

Темний режим допомагає економити заряд акумулятора


Чим вище яскравість екрана вашого смартфона, тим швидше розряджається його акумулятор. І чим частіше ви заряджаєте свій телефон, тим більше скорочується термін служби його батареї. Тому доцільно використовувати темний режим, оскільки відображення темного екрана споживає менше енергії, ніж відображення яскравого екрана. Таким чином, ви економите заряд батареї, заряджаєте її рідше і, згідно з різними джерелами, завдяки цьому ваш смартфон може працювати на 30% довше!

Темний режим захищає ваші очі


Темний режим захищає очі від синього світла. Синє світло випромінюється з усіх екранів електронних пристроїв – смартфонів, планшетів, комп’ютерів. Коли ми дивимося на них занадто довго, ми відчуваємо напругу в очах, головний біль і проблеми з засинанням. Використання темного режиму обмежує вплив такого типу світла на ваші очі.

Dark Mode менше навантажує зір


Очі також втомлюються, коли ви дуже довго дивитеся на надто яскравий екран. Особливо ввечері та вночі, коли ви користуєтеся смартфоном у темряві, це може викликати неприємні відчуття, а в довгостроковій перспективі – біль в очах та голові. До того ж яскраве світло руйнує в організмі гормон мелатонін, що відповідає за сон. Темний режим не так напружує очі.

Як увімкнути темний режим в додатку Moja Gazetka?


Щоб увімкнути темний режим у Moje Gazetka:

  • виберіть «Меню» в нижньому правому кутку екрана,
  • далі перейдіть в «Налаштування»,
  • потім виберіть «Тема»,
  • і натисніть «Темна».

Варто встановити Dark Mode на кілька днів, щоб добре протестувати його та побачити, чи це рішення для нас. Щоб повернутися до світлого режиму, дотримуйтеся наведеної вище інструкції, тільки на останньому кроці виберіть «Світлу» тему.

Якщо ж вам зручніше перегляда акції на комп’ютері, то в нагоді стане сайт Moja Gazetka. До речі там теж можна обирати світлу або темну тему в залежності від часу дня та ваших особистих вподобань.

Раніше ми писали про те, які корисні програми можна встановити в телефоні для життя в Польщі.