1. Strona główna
  2. Blog
  3. Sieć sklepów Woolworth dołącza do Mojej Gazetki
obrazek wpisu

Sieć sklepów Woolworth dołącza do Mojej Gazetki

obrazek autora

27.04.2023

Sieć sklepów Woolworth wkracza na polski rynek i dołącza do Mojej Gazetki. Przeczytaj jaki asortyment oferuje Woolworth i gdzie otworzy swoje pierwsze placówki.

Co można kupić w sklepach Woolworth?

Woolworth to najszybciej rozwijająca się sieć domów towarowych w Niemczech, której oferta już niebawem będzie dostępna także dla polskich konsumentów.

Co można kupić w Woolworth? Marka ma w swoim asortymencie bogate portfolio produktów codziennego użytku, niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym. Znajdziemy tam m.in. tekstylia i odzież, sprzęt AGD i elektronikę, naczynia, dekoracje czy środki czystości. Warto zaznaczyć, że oferta Woolworth liczy średnio ok. 10 tys. artykułów i jest dzięki temu najbogatsza wśród sklepów o podobnym profilu.

Co istotne, sklepy Woolworth otwierane są w miejscach łatwodostępnych – z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi dla klientów.

Pierwsze sklepy Woolworth w Polsce

Pierwszy sklep Woolworth w Polsce zostanie otwarty 8 maja w Krakowie, w Centrum Handlowym Atut przy ul. Galicyjskiej 18.

Zaplanowane są już kolejne otwarcia: 12 maja w Poznaniu, w Galerii Pestka przy al. Solidarności 47 oraz 26 maja w Warszawie, w Centrum Handlowym Fort Wola przy ul. Połczyńskiej 4.

Przedstawiciele Woolworth dodają, że ich plany związane z Polską są dużo większe – w ciągu tego roku planują otworzyć w naszym kraju ok. 10 nowych lokalizacji.

Współpraca Woolworth z Moją Gazetką

Z radością przekazujemy użytkownikom Mojej Gazetki wiadomość, że gazetki Woolworth będą dostępne w naszej aplikacji. Publikacja gazetek online jest bowiem sztandarowym założeniem strategii komunikacji marki.

„W Niemczech w 2022 pomyślnie zamieniliśmy gazetki drukowane na gazetki w formie elektronicznej. Podczas wchodzenia na Polski rynek istotna jest więc dla nas współpraca z liderem w obszarze cyfrowej komunikacji ofert sieci handlowych, dzięki czemu od samego początku możemy efektywnie dystrybuować nasze materiały do polskich klientów. Moja Gazetka jest dla nas bardzo ważnym partnerem na tej drodze.” – mówi Ruben Schmitz, szef marketingu w Woolworth.

W tym momencie możemy zdradzić, że w ciągu miesiąca będą pojawiać się 2-3 publikacje. Na klientów czekają atrakcyjne promocje, dlatego zachęcamy do obserwowania Woolworth w Mojej Gazetce.

Gazetki Woolworth można zobaczyć tutaj: https://mojagazetka.com/gazetki-promocyjne/woolworth

Już dziś dodajcie Woolworth do swoich ulubionych sklepów, aby nie przegapić najlepszych okazji.

Poznaj bliżej markę Woolworth

Woolworth to sieć dyskontów i domów towarowych, która jest obecna na rynku od ponad 140 lat! Jej początki sięgają działalności przedsiębiorcy Franka Woolwortha, który jako pierwszy zastosował w swoim sklepie rozwiązanie, bez którego nie istnieje dzisiejszy handel – wystawił produkty na ladę i opatrzył je cenówkami.

Obecnie Woolworth jest najszybciej rozwijającą się siecią domów towarowych w Niemczech i liczy ponad 590 sklepów. Celem marki jest oferowanie jakościowych produktów codziennego użytku w przystępnych cenach.