Gazetki promocyjne Asaj na najbliższy okres

Asaj

Asaj

Gazetka ASAJ zawiera najlepsze promocje! Przeceny w ASAJ to doskonała okazja na tani remont mieszkania. Zobacz wszystkie promocje w ASAJ dzięki Mojej Gazetce!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Aktualnie brak gazetki sieci Asaj. Sprawdź później lub zobacz inne oferty.

Lista sklepów Asaj

lub szukaj sklepu Asaj blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja
Reklama

Asaj

ASAJ jest jedną z największych w Polsce hurtowni produktów dla elektryki oraz siecią salonów oświetlenia. Marka ASAJ istnieje od 1990 roku i do tej pory otworzyła 15 sklepów stacjonarnych oraz platformę internetową. W swoich placówkach zatrudnia łącznie ponad 300 profesjonalistów, gotowych do pomocy podczas zakupów.

Sieć hurtowni ASAJ wyróżnia się szerokim wachlarzem produktów oraz elastyczność w działaniach, które dopasowuje do interesów klientów. Najlepiej przekonać się o tym przeglądając gazetkę promocyjną ASAJ. Można znaleźć w niej bogaty asortyment, w skład którego wchodzą m.in. najnowsze rozwiązania stosowane w branży elektrycznej. Promocje w ASAJ sprawiają, że każdy fachowiec może zaoszczędzić na zakupach dla swojej firmy czy klientów. Oferta hurtowni ASAJ została skomponowana tak, aby zapewnić odbiorcom bogaty wybór produktów z każdej półki cenowej.

Ale hurtownia ASAJ to nie tylko sklep! Dystrybutor świadczy szeroki wachlarz usług okołobudowlanych. W placówkach można więc skorzystać z doradztwa w kwestiach projektowania i doboru oświetlenia, projektowania wnętrz czy obsługi inwestycji energooszczędnych. Klienci hurtowni ASAJ to głównie instalatorzy i architekci, małe i duże firmy remontowo-budowlane, organizacje handlowe oraz osoby fizyczne. Zakupy w ASAJ mogą więc robić także osoby prywatne, posiadające działalności gospodarczej.

Reklama