ASAJ Gazetka reklamowa ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

ASAJ

Gazetka ASAJ zawiera najlepsze promocje! Przeceny w ASAJ to doskonała okazja na tani remont mieszkania. Zobacz wszystkie promocje w ASAJ dzięki Mojej Gazetce!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

mobileApp.google.ariaLabel

Asaj

ASAJ jest jedną z największych w Polsce hurtowni produktów dla elektryki oraz siecią salonów oświetlenia. Marka ASAJ istnieje od 1990 roku i do tej pory otworzyła 15 sklepów stacjonarnych oraz platformę internetową. W swoich placówkach zatrudnia łącznie ponad 300 profesjonalistów, gotowych do pomocy podczas zakupów.

Sieć hurtowni ASAJ wyróżnia się szerokim wachlarzem produktów oraz elastyczność w działaniach, które dopasowuje do interesów klientów. Najlepiej przekonać się o tym przeglądając gazetkę promocyjną ASAJ. Można znaleźć w niej bogaty asortyment, w skład którego wchodzą m.in. najnowsze rozwiązania stosowane w branży elektrycznej. Promocje w ASAJ sprawiają, że każdy fachowiec może zaoszczędzić na zakupach dla swojej firmy czy klientów. Oferta hurtowni ASAJ została skomponowana tak, aby zapewnić odbiorcom bogaty wybór produktów z każdej półki cenowej.

Ale hurtownia ASAJ to nie tylko sklep! Dystrybutor świadczy szeroki wachlarz usług okołobudowlanych. W placówkach można więc skorzystać z doradztwa w kwestiach projektowania i doboru oświetlenia, projektowania wnętrz czy obsługi inwestycji energooszczędnych. Klienci hurtowni ASAJ to głównie instalatorzy i architekci, małe i duże firmy remontowo-budowlane, organizacje handlowe oraz osoby fizyczne. Zakupy w ASAJ mogą więc robić także osoby prywatne, posiadające działalności gospodarczej.

Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.