bat Gazetka 18.09 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

bat Gazetka 18.09 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

bat

Potrzebujesz zaopatrzyć się w materiały budowlane, ale nie chcesz przepłacać? Sieć handlowa Bat ma dla ciebie atrakcyjną cenowo ofertę surowców, specjalistycznego sprzętu i odzieży. Skorzystaj z gazetki promocyjnej sklepu Bat – zadbaj o swój dom lub mieszkanie.
5/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Najnowsze gazetki promocyjne bat

Lista sklepów bat

lub szukaj sklepu bat blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Sklepy bat znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

Fh Bat

Parę faktów

 • BAT działa na rynku materiałów budowlanych od ponad 25 lat.
 • Od samego początku istnienia była to spółka rodzinna, założona przez braci Tadeusza i Andrzeja Bigusów.
 • Początkowo firma funkcjonowała pod nazwą „Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolniczego”, a głównym obszarem jej działalności była sprzedaż nawozów oraz materiałów siewnych.
 • BAT to sieć 14 oddziałów na terenie województwa pomorskiego.
 • Klienci BATa nie muszą martwić się o transport. Firma dysponuje wszystkimi typami samochodów, więc może dostarczyć materiały budowlane tam, gdzie jest to konieczne.
 • Firma BAT nieustannie zmienia się, rozszerza profil działalności, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Czy wiesz, że?

Nazwę BAT tworzą pierwsze litery nazwiska oraz imion założycieli (Bigus Andrzej Tadeusz).

Nagrody i certyfikaty

 • W 2004 roku firma otrzymała swój pierwszy tytuł Gazeli Biznesu, w późniejszych latach również miało to miejsce.
 • Od wielu lat BAT posługuje się logiem Rzetelna Firma.
 • W 2010 roku BAT został wyróżniony tytułem Diament Forbesa.

Działalność społeczna

 • Firma jest sponsorem Klubów Sportowych BAT Sierakowice i UKS BAT Kartuzy, w których regularnie trenuje około 350 zawodników.
 • Firma od wielu lat wspiera również ośrodki zdrowia i domy kultury oraz pomaga osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

BAT jest niekwestionowanym liderem branży sklepów budowlanych na Pomorzu. Jego oferta obejmuje szeroki asortyment różnego rodzaju materiałów budowlanych, a także remontowych czy wykończeniowych oraz akcesoriów. Znajdziecie tam wszystko, co potrzebne – od produktów niezbędnych do wykonania fundamentów, bo materiałów na dach oraz piękne wykończenie wnętrza. W dodatku wszystko to w naprawdę korzystnych, niskich cenach. Zdecydowaną zaleta sieci sklepów BAT jest również pomoc , wsparcie i konsultacje na każdym etapie realizacji zamówienia, a także z dokonywaniem płatności i transportem zamówionego towaru. Przedstawiciele i pracownicy firmy wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach i zagadnieniach dysponują profesjonalną wiedzą i gwarantują indywidualne podejście do każdego klienta, oprowadzając go po świecie materiałów budowlanych. Nie bez znaczenia pozostaje też gazetka promocyjna BAT, w której można na bieżąco przeglądać aktualne promocje i okazje.

Firma głęboko wierzy, że remont czy budowa przebiegają najsprawniej przy współpracy ze sprawdzonym, zaufanych dystrybutorem materiałów, który stawia na rozwój i innowacje oraz przykłada realną wagę do zadowolenia i satysfakcji klienta. Specjaliści, którzy pracują w BAT jako doradcy są dowodem na to, że firmie warto zaufać w kwestii doboru produktów do rodzaju przeprowadzanych prac i zdać się na ich doświadczenie. Spośród tysięcy dostępnych artykułów możemy wybierać farby, panele, pianki izolacyjne, kleje, glazurę, cement i beton, ziemię do kwiatów, silikony, listwy, zaprawy, pędzle, folie malarskie i wiele innych produktów oraz akcesoriów, które często można dostać na promocji w BAT.

Gazetki promocyjne BAT dostępne są regularnie w sklepach, a także w naszej aplikacji Moja Gazetka, która jest największa bazą ulotek promocyjnych (BAT jest jednym z wielu sklepów w naszej bazie). W Mojej Gazetce możecie wygodnie przeglądać aktualne promocje BAT, poznać najlepsze oferty, zapisać gazetki promocyjne BAT, które chcecie wykorzystać do zakupów, oraz tworzyć listy ulubionych gazetek i przeglądać tylko te, które Was interesują. Aplikacja znacznie ułatwia i przyspiesza zarówno codzienne, jak i okazjonalne zakupy, dzięki czemu więcej czasu zostaje ci na robienie tych rzeczy, które rzeczywiście sprawiają Ci przyjemność!

*sporządzono na podstawie strony www.bat.pl

Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.