Kontigo Gazetka reklamowa ✳️ Zobacz aktualną gazetkę

Kontigo

Kontigo

Znajdź najlepsze promocje w Kontigo. Gazetka Kontigo to gratka dla miłośniczek najlepszych kosmetyków! Najlepsze promocje na kosmetyki z Kontigo znajdziesz w naszej apce!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Aktualnie brak gazetki sieci Kontigo. Sprawdź później lub zobacz inne oferty.

Lista sklepów Kontigo

lub szukaj sklepu Kontigo blisko Ciebie

Sklepy Kontigo znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

Kontigo

Drogeria Kontigo powstała z myślą o wymagających konsumentach. Marka pojawiła się w Polsce w 2014 roku, a jej właścicielem jest Grupa Eurocash – operator takich marek, jak Koliber, abc, Delikatesy Centrum, Lewiatan czy Groszek. Wyróżnikiem drogerii Kontigo jest przede wszystkim atmosfera, w jakiej odbywają się zakupy. Komfort, brak pośpiechu, fachowe doradztwo i możliwość przetestowania kosmetyków przed dużym, odpowiednio oświetlonym lustrem – z pomocą personelu lub samodzielnie.

Promocje w Kontigo to nieodłączna część działalności sieci. Przeceny kosmetyków można znaleźć podczas każdych odwiedzin sklepu stacjonarnego oraz strony internetowej. Promocje na kosmetyki w Kontigo często sięgają 20%, 30% a nawet 40%. Gazetka Kontigo pomaga szczegółowo zapoznać się z aktualną ofertą. Gazetka promocyjna dostępna jest na stronie sieci, jednak dużo wygodniej przeglądać ją w naszej aplikacji.

Program lojalnościowy Kontigo to także świetny sposób na oszczędne kosmetyczne szaleństwo. Już samo zapisanie się do programu daje wymierne benefity – 10 zł zniżki na pierwsze zakupy, do -50% zniżki na wybrane kosmetyki oraz dostęp do nowych promocji każdego miesiąca. Aby dołączyć do #TeamKontigo wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej drogerii. Co więcej, dodatkową zniżkę w wysokości 15% można otrzymać za zapisanie się do newslettera. Warto skorzystać z tych opcji, bo to jeszcze więcej promocji, przecen i wyprzedaży!

Reklama