mediaexpert Gazetka reklamowa ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

mediaexpert

W sklepie Media Expert znajdziesz sprzęty i akcesoria elektroniczne wszelkiego rodzaju. RTV i AGD, a także rozmaite gadżety i nowinki technologiczne kupisz teraz w okazyjnych cenach. Zapoznaj się z ofertą promocyjną Media Expert i przejrzyj aktualną gazetkę marketu!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

MEDIA EXPERT

Media Expert jest dynamicznie rozwijającą się siecią marketów z elektroniką. Istnieje na polskim rynku od przeszło 10 lat, ciesząc się uznaniem konsumentów. Oferta sieci zawiera najnowsze modele sprzętów RTV, AGD oraz elektroniki, takie jak komputery, laptopy, telewizory Smart, tablety, smartfony, aparaty fotograficzne i akcesoria do nich, drukarki laserowe i skanery, sprzęt RTV, artykuły gospodarstwa domowego, a ponadto w wybranych placówkach także rowery, skutery, elektronarzędzia, quady, sprzęt do pielęgnacji ogrodów oraz akcesoria relaksacyjne. Szeroki asortyment stanowi niekwestionowaną zaletę sieci Media Expert – gazetki promocyjne są tego najlepszym dowodem.

Sieć Media Ekspert jest jedną z największych tego typu marek z branży w naszym kraju, docenianą przez klientów i kontrahentów, nagradzaną Grand Prix – Laur Konsumenta. Tę poważana nagrodę przyznano za przestrzeganie i wprowadzanie najwyższych standardów w kwestii obsługi oraz indywidualnego podejścia do klientów, korzystnych ofert tematycznych oraz przecen i promocji, jak również odpowiedzialności za przyrodę i środowisko naturalne, dzięki ekologicznym rozwiązaniom. Dbając o komfort i wygodę osób robiących zakupy, sieć myśli także o transporcie i serwisie zakupionego sprzętu, utylizację sprzętu starego, organizuje niezliczone promocje i spełnianie zamówień indywidualnych. Wspomniane promocje można obserwować w regularnie wydawanych gazetkach promocyjnych Media Expert.

Marka zwraca szczególna uwagę na bezpieczeństwo realizowanych zakupów oraz przeprowadzanych transakcji. Partnerzy strategiczni odpowiedzialni za sprzedaż ratalną, to sprawdzone, zaufane instytucje finansowe, takie jak bank Credit Agricole, Alior Bank czy Santander Consumer Bank i inne. Można mieć pewność, ze zakupy dokonane na raty, nawet w ramach promocji, są w stu procentach bezpieczne. Co więcej, Media Expert daje również możliwość przedłużenia gwarancji, która daje bezpieczeństwo i komfort, zapewnia także usługi instalacji i konfiguracji wszelkiego rodzaju sprzętu, jak zmywarki, pralki, kuchenki, telewizory, laptopy i komputery czy kino domowe. Ulotka promocyjna Media Expert potwierdzi wszystkie te oferty oraz ich atrakcyjnie niskie ceny. Media Expert oferuje także usługę zakupów przez Internet, dzięki czemu klienci z całego kraju maja nieograniczony, 24-godzinny dostęp do pełnej oferty e-sklepu.

Sieć sklepów Media Expert została odznaczona Konsumenckim Laurem Jakości w roku 2016. Program polega na wyłonieniu najlepszych według konsumentów firm oraz marek dostępnych na rynku polskim. Dlaczego marka Media Expert została doceniona i mianowana tytułem Lidera Jakości? Badani za najbardziej pozytywne cechy uznali przede wszystkim szeroki wybór produktów, profesjonalizm prezentowany przez obsługę, łatwość zwrotów i składania reklamacji, wysoka sprawność i szybkość procesu zakupowego oraz obsługa sklepu internetowego. Dodatkową zaletą jest również przejrzysta gazetka promocyjna Media Expert, w której można upolować ciekawe promocje i oferty specjalne. Gazetkę promocyjną można przeglądać w tradycyjnej formie papierowej, jednak o wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest ściągnięcie sobie naszej aplikacji Moja Gazetka, która jest największa bazą gazetek i ulotek promocyjnych – Media Expert oraz wielu innych sklepów.

Reklama