Moje Auchan Gazetka 09.06 ✳️ Zobacz aktualną gazetkę

Moje Auchan

Moje Auchan

Gazetka Moje Auchan – zobacz najlepsze promocje w Auchan! Moje Auchan, czyli dawny Simply Market, oferuje wiele okazji! Tanie zakupy w Auchan tylko z Moją Gazetką.
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Najnowsze gazetki promocyjne Moje Auchan

Lista sklepów Moje Auchan

lub szukaj sklepu Moje Auchan blisko Ciebie

Sklepy Moje Auchan znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

Moje Auchan

Moje Auchan to nowa na Polskim rynku marka, która zastąpi dotychczasowe placówki Simply Market. Czym różni się Auchan od Moje Auchan? Przede wszystkim powierzchnią. Sklepy Moje Auchan będą sklepami typu convenience – o małej powierzchni, oferującymi artykuły pierwszej potrzeby, obecnymi głównie w okolicach osiedli.

Oferta Mojego Auchan obejmuje przede wszystkim produkty spożywcze – z uwzględnieniem produktów bio, tzw. kuchni świata, wyrobów regionalnych oraz zdrowej żywności. Znajdziemy tam zarówno świeże warzywa i owoce, jak i pieczywo oraz pakowane mięsa, nabiał i wędliny oraz kawy, herbaty, słodycze i przekąski.

Promocje Moje Auchan pomogą zaoszczędzić na codziennych zakupach. Sieć Auchan znana jest z dobrej jakości produktów marek własnych oraz atrakcyjnych cen, których nie zabraknie również w placówkach nowego typu.

Warto dodać, że podczas zakupów w Moim Auchan będzie można korzystać z programu lojalnościowego Skarbonka. Karta Skarbonka umożliwia zbieranie złotówek za zakup wskazanych produktów oraz płacenie nimi za dowolne zakupy w sklepach Auchan. O promocjach związanych z punktami najłatwiej dowiedzieć się z gazetki Moje Auchan. Gazetka promocyjna pojawia się regularnie, dzięki czemu każdy może być na bieżąco z aktualną ofertą.

Reklama