NORTH FISH Gazetka reklamowa ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

NORTH FISH

North Fish zaprasza na ucztę morskich smaków! Masz ochotę na szybkie i smaczne danie rybne? Wybierz coś dla siebie w restauracji North Fish i złów wyjątkową okazję cenową! Aktualne promocje i rabaty na jedzenie znajdziesz w serwisie mojagazetka.com. Przekonaj się sam!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

mobileApp.google.ariaLabel

NORTH FISH

North Fish to sieć polskich barów szybkiej obsługi, która od 2002 roku specjalizuje się w serwowaniu dań z ryb oraz owoców morza, a także autorskich kanapek oraz soków smoothies, które przygotowywane są na miejscu. Rybny fast food w trosce o najwyższą jakość i świeżość produktów wyselekcjonował sieć dostawców, u których zamawia ryby.

Według North Fish przepis na idealną potrawę tkwi w szczegółach. Oprócz sprawdzonych źródeł dostaw, wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowanych kucharzy.

Restauracje North Fish otwierane są w największych miastach Polski, zarówno w centrach handlowych, jak i w punktach stacjonarnych przy ulicach. Oprócz tradycyjnych restauracji North Fish oferuje klientom usługę Plus, w ramach której produkty z menu grillowane są na oczach klientów. W tej formule oferowane są nowe, niedostępne w innych lokalizacjach gatunki ryb i owoców morza. W listopadzie 2017 roku utworzono także North Fish Easy, gdzie elementami wyróżniającymi są uproszczone menu i szybkość realizacji zamówień.

Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.