PSB Mrówka Gazetka reklamowa ✳️ Zobacz aktualną gazetkę

PSB Mrówka

PSB Mrówka

PSB Mrówka oferuje wszystkie potrzebne artykuły typu „zrób-to-sam”. Materiały i sprzęty budowlane, odzież robocza, wyposażenie do domu i ogrodu – wszystko to możesz tanio zakupić w jednym ze sklepów PSB Mrówka. Zobacz najnowszą ofertę marketu na mojagazetka.com!
1.5/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Aktualnie brak gazetki sieci PSB Mrówka. Sprawdź później lub zobacz inne oferty.

Lista sklepów PSB Mrówka

lub szukaj sklepu PSB Mrówka blisko Ciebie

Sklepy PSB Mrówka znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

PSB Mrówka

PSB Mrówka jest polską siecią samoobsługowych sklepów z asortymentem remontowo-budowlanym. Sklepy dzielą się na dwa rodzaje. Większe sklepy Mrówka charakteryzują się powierzchnią wyższą niż 800 m² i budowane są w dużych miastach. Mniejsze, Mini-Mrówka, o powierzchni 400–800 m² powstają w miejscowościach poniżej 10 tys. mieszkańców.

Niewątpliwym atutem PSB Mrówka jest szeroki asortyment. Zarówno zawodowcy, jak i domorośli majsterkowicze znajdą w nim wszystko, co potrzebne do remontu czy odświeżenia domu i jego otoczenia. Gazetka PSB Mrówka oferuje m.in. akcesoria wykończeniowe i dekoracyjne do wnętrz i ogrodu, materiały konstrukcyjne i budowlane, elektronarzędzia, chemię budowlaną, artykuły oświetleniowe, okna, drzwi, bramy i meble, a także potrzebne na co dzień drobiazgi. Promocje w Mrówce można łatwo znaleźć dzięki naszej aplikacji Moja Gazetka. Rabaty i wyprzedaże w PSB Mrówka najczęściej pojawiają się na koniec każdego sezonu, dlatego wtedy szczególnie warto być na bieżąco z aktualną ofertą.

PSB Mrówka jest firmą odpowiedzialną społecznie. Stawia na wsparcie i rozwój lokalnych społeczności, pomagając m.in. placówkom edukacyjnym, domom dziecka, szpitalom i fundacjom. Przez wszystkie lata swojej obecności na polskim rynku, sieć zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Do najważniejszych z nich należą m.in. Godło Teraz Polska, Gazele Biznesu czy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA.

Reklama