Gazetki promocyjne Textil Market na najbliższy okres

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Textil Market
Textil Market

Textil Market

Textil Market to sklep z odzieżą w dyskontowych cenach. W skład oferty wchodzi moda damska, męska i dziecięca – stylowe i wygodne ubrania dla każdego. Jeśli chcesz odświeżyć swoją szafę, wybierz się na zakupy do Textil Marketu. Na mojagazetka.com sprawdzisz nowe przeceny!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Aktualnie brak gazetki sieci Textil Market. Sprawdź później lub zobacz inne oferty.

Lista sklepów Textil Market

lub szukaj sklepu Textil Market blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja
Reklama

TXM Tekstilmarket jest członkiem grupy kapitałowej Redan S.A. Spółka Redan jest polską firmą z długoletnimi tradycjami, założoną w Łodzi w 1995 roku. Cała spółka posiada około 500 sklepów na terenie całego kraju, a także zagranicą.

To, co najczęściej kojarzy się ze sklepem Textil Market, to bogaty i urozmaicony asortyment, różnego rodzaju promocje oraz niskie ceny. W Textilemarket można znaleźć nie tylko odzież i obuwie, ale też artykuły gospodarstwa domowego czy elementy wyposażenia i aranżacji wnętrz. Gazetka Textilemarket mówi wszystko - znajdziemy tam wiele okazji na każdą kieszeń. Promocje i rabaty warto śledzić również w ujęciu sezonowym - dzień po Wielkanocy czy Halloween już za kilka złotych można dostać wiele przydatnych akcesoriów, które z powodzeniem będzie można wykorzystać za rok.

Warto dodać, że Textilemarket to marka odpowiedzialna społecznie. Od lat regularnie wspiera fundację Happy Kids, która zajmuje się tworzeniem rodzinnych domów dziecka. Zapewnia także, że przeszło 60% sprzedawanego asortymentu to produkty rodzimego pochodzenia, wspierając polską gospodarkę. W połączeniu w wysokiej jakości obsługą, działania te doprowadziły do zdobycia w 2017 roku Godła Dobrej Marki.

Reklama