Tupperware Gazetka 01.07 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Tupperware

W sklepie Tupperware znajdziesz wszystko dla swojej kuchni. Znacznie łatwiej i przyjemniej jest gotować, kiedy ma się kompletne wyposażenie – naczynia, akcesoria i sprzęt AGD. Zobacz, czego ci potrzeba, i znajdź to w ofercie Tupperware. Sprawdź gazetkę promocyjną!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

Założona w 1946 roku w Stanach Zjednoczonych firma Tupperware dziś dostępna jest w ponad 100 krajach świata. Oferuje nowoczesne, przemyślane i wygodne rozwiązania dla domu. W Polsce ułatwia życie paniom domu od 1995 roku. Sprzedaż zorganizowana jest w tzw. systemie bezpośrednim - z udziałem konsultantek i konsultantów. Przed umówieniem spotkania warto jednak sprawdzić, co zawiera aktualna gazetka Tupperware, by na spokojnie wybrać najlepsze oferty. Nie istnieje karta lojalnościowa Tupperware, jednak liczne promocje rekompensują to w zupełności.

Śniadaniówki, bidony, dzbanki i miski Tupperware znane są ze swojej wytrzymałości i przyjemnego dla oka designu. Oferta produktowa marki składa się z kilku serii. Znajdują się wśród nich akcesoria do przygotowania, pieczenia, gotowania oraz serwowania potraw, a także szeroki wybór pojemników do przechowywania, mrożenia i transportowania żywności. Często dostępne są także w ramach wyprzedaży. Promocja w Tupperware może być okazją na kupienie wysokiej jakości produktów w niższych cenach. Marka szczyci się tym, że jej produkty łączą nowoczesny, charakterystyczny design z niezwykłą trwałością. Dzięki temu bywają nawet przekazywane z pokolenia na pokolenie!

Mówiąc o przemyślanym wzornictwie, nie chodzi jedynie o aspekty wizualne. Projektanci Tupperware dbają, aby każdy nowy przedmiot odpowiadał na prawdziwe potrzeby konsumentów i rozwiązywał konkretne problemy, z jakimi spotykają się na co dzień. Przeglądając katalog Tupperware bardzo łatwo to zauważyć.

Reklama