IKEA Bydgoszcz - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

IKEA Bydgoszcz - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci IKEA oraz godziny otwarcia w Bydgoszcz. Aktualne gazetki promocyjne sklepu IKEA oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu IKEA
Reklama

IKEA Bydgoszcz - gazetki promocyjne

W miejscowości Bydgoszcz znajdziesz obecnie 1 sklep IKEA.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:10:00 - 20:00
  Wtorek:10:00 - 20:00
  Środa:10:00 - 20:00
  Czwartek:10:00 - 20:00
  Piątek:10:00 - 20:00
  Sobota:10:00 - 21:00
  Niedziela:10:00 - 20:00
Reklama

Aktualnie brak gazetki sieci IKEA. Sprawdź inne oferty, które mogą Cię zaciekawić.

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów IKEA w miejscowości Bydgoszcz ważne w tym tygodniu (19.02 - 25.02). Dostępne gazetki: 3 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sieci handlowe w Bydgoszcz

Zobacz wszystkie sklepy

IKEA

To największe przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą detaliczną oraz produkcją mebli, a także artykułów dekoracyjnych. IKEA została założona w 1943 roku, a jej nazwa to akronim – skrót utworzony z inicjałów założyciela firmy Ingvara Kamprada (IK) oraz pierwszych liter nazw farmy i wioski, w których dorastał - Elmtaryd i Agunnaryd (EA). Grupa IKEA posiada 355 sklepów w 29 krajach, a ich liczba stale rośnie!

Szwedzki koncern meblowy oferuje swoim klientom szeroki asortyment artykułów wyposażenia domowego, który dostępny jest dla wielu ludzi, a nie tylko dla garstki wybranych. Przystępne cenowo produkty IKEA idą w parze z jakością towaru. Firma cechuje się funkcjonalnymi produktami, które są bardzo dobrze zaprojektowane i łatwe w montażu dla każdej osoby. Przedsiębiorstwo słynie z wzorowego podejścia do klienta, a dowodem tego jest IKEA Food, czyli bistro dostępne w każdym sklepie, dzięki któremu klienci nie robią zakupów na pusty żołądek. Oferta restauracji, podobnie jak sklepu, opiera się na jakościowych produktach w bardzo przystępnej cenie.