ASAJ Łuków - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

ASAJ Łuków - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci ASAJ oraz godziny otwarcia w Łuków. Aktualne gazetki promocyjne sklepu ASAJ oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu ASAJ
Reklama

ASAJ Łuków - gazetki promocyjne

W miejscowości Łuków znajdziesz obecnie 1 sklep ASAJ.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:7:00 - 18:00
  Wtorek:7:00 - 18:00
  Środa:7:00 - 18:00
  Czwartek:7:00 - 18:00
  Piątek:7:00 - 18:00
  Sobota:7:00 - 14:00
  Niedziela:zamknięte
Reklama

Aktualnie brak gazetki sieci ASAJ. Sprawdź inne oferty, które mogą Cię zaciekawić.

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów ASAJ w miejscowości Łuków ważne w tym tygodniu (08.04 - 14.04). Dostępne gazetki: 6 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Asaj

ASAJ jest jedną z największych w Polsce hurtowni produktów dla elektryki oraz siecią salonów oświetlenia. Marka ASAJ istnieje od 1990 roku i do tej pory otworzyła 15 sklepów stacjonarnych oraz platformę internetową. W swoich placówkach zatrudnia łącznie ponad 300 profesjonalistów, gotowych do pomocy podczas zakupów.

Sieć hurtowni ASAJ wyróżnia się szerokim wachlarzem produktów oraz elastyczność w działaniach, które dopasowuje do interesów klientów. Najlepiej przekonać się o tym przeglądając gazetkę promocyjną ASAJ. Można znaleźć w niej bogaty asortyment, w skład którego wchodzą m.in. najnowsze rozwiązania stosowane w branży elektrycznej. Promocje w ASAJ sprawiają, że każdy fachowiec może zaoszczędzić na zakupach dla swojej firmy czy klientów. Oferta hurtowni ASAJ została skomponowana tak, aby zapewnić odbiorcom bogaty wybór produktów z każdej półki cenowej.

Ale hurtownia ASAJ to nie tylko sklep! Dystrybutor świadczy szeroki wachlarz usług okołobudowlanych. W placówkach można więc skorzystać z doradztwa w kwestiach projektowania i doboru oświetlenia, projektowania wnętrz czy obsługi inwestycji energooszczędnych. Klienci hurtowni ASAJ to głównie instalatorzy i architekci, małe i duże firmy remontowo-budowlane, organizacje handlowe oraz osoby fizyczne. Zakupy w ASAJ mogą więc robić także osoby prywatne, posiadające działalności gospodarczej.