bat Sierakowice - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

bat Sierakowice - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci bat oraz godziny otwarcia w Sierakowice. Aktualne gazetki promocyjne sklepu bat oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu bat
Reklama

bat Sierakowice - gazetki promocyjne

W miejscowości Sierakowice znajdziesz obecnie 2 sklepy bat.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:6:30 - 18:00
  Wtorek:6:30 - 18:00
  Środa:6:30 - 18:00
  Czwartek:6:30 - 18:00
  Piątek:6:30 - 18:00
  Sobota:7:00 - 15:00
  Niedziela:zamknięte
 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:6:30 - 18:00
  Wtorek:6:30 - 18:00
  Środa:6:30 - 18:00
  Czwartek:6:30 - 18:00
  Piątek:6:30 - 18:00
  Sobota:7:00 - 15:00
  Niedziela:zamknięte
Reklama

Aktualnie brak gazetki sieci bat. Sprawdź inne oferty, które mogą Cię zaciekawić.

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów bat w miejscowości Sierakowice ważne w tym tygodniu (13.05 - 19.05). Dostępne gazetki: 6 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Fh Bat

Parę faktów

 • BAT działa na rynku materiałów budowlanych od ponad 25 lat.
 • Od samego początku istnienia była to spółka rodzinna, założona przez braci Tadeusza i Andrzeja Bigusów.
 • Początkowo firma funkcjonowała pod nazwą „Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolniczego”, a głównym obszarem jej działalności była sprzedaż nawozów oraz materiałów siewnych.
 • BAT to sieć 14 oddziałów na terenie województwa pomorskiego.
 • Klienci BATa nie muszą martwić się o transport. Firma dysponuje wszystkimi typami samochodów, więc może dostarczyć materiały budowlane tam, gdzie jest to konieczne.
 • Firma BAT nieustannie zmienia się, rozszerza profil działalności, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Czy wiesz, że?

Nazwę BAT tworzą pierwsze litery nazwiska oraz imion założycieli (Bigus Andrzej Tadeusz).

Nagrody i certyfikaty

 • W 2004 roku firma otrzymała swój pierwszy tytuł Gazeli Biznesu, w późniejszych latach również miało to miejsce.
 • Od wielu lat BAT posługuje się logiem Rzetelna Firma.
 • W 2010 roku BAT został wyróżniony tytułem Diament Forbesa.

Działalność społeczna

 • Firma jest sponsorem Klubów Sportowych BAT Sierakowice i UKS BAT Kartuzy, w których regularnie trenuje około 350 zawodników.
 • Firma od wielu lat wspiera również ośrodki zdrowia i domy kultury oraz pomaga osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

BAT jest niekwestionowanym liderem branży sklepów budowlanych na Pomorzu. Jego oferta obejmuje szeroki asortyment różnego rodzaju materiałów budowlanych, a także remontowych czy wykończeniowych oraz akcesoriów. Znajdziecie tam wszystko, co potrzebne – od produktów niezbędnych do wykonania fundamentów, bo materiałów na dach oraz piękne wykończenie wnętrza. W dodatku wszystko to w naprawdę korzystnych, niskich cenach. Zdecydowaną zaleta sieci sklepów BAT jest również pomoc , wsparcie i konsultacje na każdym etapie realizacji zamówienia, a także z dokonywaniem płatności i transportem zamówionego towaru. Przedstawiciele i pracownicy firmy wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach i zagadnieniach dysponują profesjonalną wiedzą i gwarantują indywidualne podejście do każdego klienta, oprowadzając go po świecie materiałów budowlanych. Nie bez znaczenia pozostaje też gazetka promocyjna BAT, w której można na bieżąco przeglądać aktualne promocje i okazje.

Firma głęboko wierzy, że remont czy budowa przebiegają najsprawniej przy współpracy ze sprawdzonym, zaufanych dystrybutorem materiałów, który stawia na rozwój i innowacje oraz przykłada realną wagę do zadowolenia i satysfakcji klienta. Specjaliści, którzy pracują w BAT jako doradcy są dowodem na to, że firmie warto zaufać w kwestii doboru produktów do rodzaju przeprowadzanych prac i zdać się na ich doświadczenie. Spośród tysięcy dostępnych artykułów możemy wybierać farby, panele, pianki izolacyjne, kleje, glazurę, cement i beton, ziemię do kwiatów, silikony, listwy, zaprawy, pędzle, folie malarskie i wiele innych produktów oraz akcesoriów, które często można dostać na promocji w BAT.

Gazetki promocyjne BAT dostępne są regularnie w sklepach, a także w naszej aplikacji Moja Gazetka, która jest największa bazą ulotek promocyjnych (BAT jest jednym z wielu sklepów w naszej bazie). W Mojej Gazetce możecie wygodnie przeglądać aktualne promocje BAT, poznać najlepsze oferty, zapisać gazetki promocyjne BAT, które chcecie wykorzystać do zakupów, oraz tworzyć listy ulubionych gazetek i przeglądać tylko te, które Was interesują. Aplikacja znacznie ułatwia i przyspiesza zarówno codzienne, jak i okazjonalne zakupy, dzięki czemu więcej czasu zostaje ci na robienie tych rzeczy, które rzeczywiście sprawiają Ci przyjemność!

*sporządzono na podstawie strony www.bat.pl