1. Strona główna
  2. Blog
  3. Idealny prezent na walentynki — 4 propozycje
obrazek wpisu

Idealny prezent na walentynki — 4 propozycje

obrazek autora

24.01.2024

Trzech na czterech użytkowników Mojej Gazetki deklaruje, że obchodzi walentynki i najczęściej świętują je prezentami lub wspólnym wyjściem. Do święta zakochanych zostało mniej niż 3 tygodnie, dlatego warto zacząć myśleć o romantycznym podarunku już teraz, żeby nie szukać go gorączkowo w ostatniej chwili.

Poniżej przedstawiamy 4 sposoby na spędzenie walentynek, w tym takie, które można zorganizować łatwo, szybko i niewielkim kosztem. Przeczytaj!

Prezent na walentynki — kwiaty cięte lub doniczkowe

Kwiaty to klasyczny prezent dobry na każdą okazję. Zarówno cięte, jak i doniczkowe rośliny można znaleźć w większości supermarketów. Auchan, Biedronka, Carrefour czy LIDL zazwyczaj mają bogatą ofertę w tym zakresie, a przed walentynkami tym bardziej można liczyć na ciekawe okazy i piękne bukiety.

Możesz wybrać dla ukochanej okazałą monsterę czy fikusa, które przez długi czas będą przypominać jej o Twoim romantycznym geście.

Możesz również kupić w markecie 2-3 bukiety kwiatów, wyrzucić folię, połączyć je w jeden większy i przewiązać ładną wstążką. Imponująca kwiatowa kompozycja w naprawdę niskiej cenie!

Prezent na walentynki — czekoladki i inne smakołyki

Klasyka zawsze się sprawdza, a jednym z takich klasycznych rozwiązań jest podarowanie ukochanej osobie ulubionego smakołyku. W walentynki lepiej postawić na jakość, a nie na ilość, co jednak nie znaczy, że musisz wydać krocie.

Dzięki aplikacji Moja Gazetka nawet te bardziej wykwintne produkty można dostać taniej, wybierając te z promocji lub kupując  mniejsze opakowania.

Prezent na walentynki — wspólny czas to najlepszy prezent

Kilka godzin spędzonych razem poza domem mogą dać Wam więcej radości niż najdroższy podarunek.

Wyjdźcie na spektakl do teatru lub obejrzeć film w kinie, kupcie bilety na występ kabaretu albo koncert, wybierzcie się do muzeum, galerii sztuki, wspólne warsztaty, kolację…

Wystarczy rozejrzeć się, jakie wydarzenia mają miejsce w okolicy, a przekonasz się, że nawet w mniejszych miejscowościach można wziąć udział w czymś ciekawym!

Prezent na walentynki — da się też przy niskim budżecie!

Nawet jeśli nie masz zbyt wielkiej kwoty do wydania na świętowanie walentynek, wciąż możecie się dobrze bawić. Jeśli to święto jest dla Was istotne, zadbajcie o to, aby spędzić je w wyjątkowy sposób.

Sposób 1. Znajdźcie przepis na coś apetycznego, zróbcie razem listę zakupów i wybierzcie się do najbliższego marketu, a następnie ugotujcie razem wybraną potrawę.

Sposób 2. Kupcie ulubione słodycze np. w Dealz lub Action i zorganizujcie sobie wieczór planszówek. Jeśli nie macie własnych gier lub chcecie zagrać w coś nowego, zajrzyjcie do biblioteki — coraz częściej poza książkami można znaleźć w nich również gry.

Sposób 3. Klasyka gatunku, czyli wieczór filmowy. W serwisie upflix.pl możecie sprawdzić, gdzie znajdziecie wybraną produkcję. Wystarczy szybko wyskoczyć do pobliskiego sklepu po przekąski i ułożyć się wygodnie na kanapie.