Gazetki promocyjne Euro Sklep na najbliższy okres

Euro Sklep

Euro Sklep

Euro Sklep od lat działa na polskim rynku i zapewnia klientom dostęp do produktów najlepszej jakości. Artykuły spożywcze od zaufanych dostawców są w twoim zasięgu. Przekonaj się, jak tanio możesz kupować w Euro Sklepie – sprawdź ofertę w internetowej gazetce promocyjnej!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!
Reklama

Lista sklepów Euro Sklep

lub szukaj sklepu Euro Sklep blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja
Reklama

Euro Sklep

Sieć działa przede wszystkich na południu Polski. W 2017 roku obchodziła swoje 20-lecie powstania. Od 1997 roku ukształtowała sobie mocną pozycję na rynku wychodząc przede wszystkich na przeciw potrzebom konsumenta.

430 placówki

Sieć dba o jednolity standard sklepów, dlatego oferuje franczyzobiorcom szereg udogodnień jak np. pomoc przy aranżacji lokali, doradztwo czy programy inwestycyjne.

Wsparcie lokalnych inicjatyw

Sieć wspiera inicjatywy lokalnych społeczności. Jedną z nich jest Akademia Euromisia. W ramach tego projektu maskotka Euromisia towarzyszy policjantom w spotkaniach z przedszkolakami i opowiada o bezpieczeństwie na drodze.

Warto wspomienieć również o drugim ważnym projekcie Akcja bez wkrętki, zbieraj nakrętki zachęcająca dzieci do zbierania nakrętek.

*sporządzono na podstawie strony domowej Euro Sklep
Reklama