Koliber Gazetka 09.06 ✳️ Zobacz aktualną gazetkę

Koliber

Koliber

Istniejąca od 2000 roku sieć Drogerii Koliber zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Od niedawna z ofertą tej sieci drogerii zapoznasz się w wygodny sposób w aplikacji Moja Gazetka. Sprawdź sam!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Najnowsze gazetki promocyjne Koliber

Lista sklepów Koliber

lub szukaj sklepu Koliber blisko Ciebie

Sklepy Koliber znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

Drogerie Koliber

Sieć Drogerie Koliber jest obecna na polskim rynku od 2000 roku, z powodzeniem konkurując z największymi sieciami kosmetycznymi w naszym kraju. Właściciele sieci od samego początku dokładają starań, aby klienci i klientki zawsze byli usatysfakcjonowani z zakupów. Osiągają ten cel dzięki profesjonalnej obsłudze, bogatemu asortymentowi oraz atrakcyjnym cenom.

Lokale pod szyldem Drogeria Koliber można znaleźć w miastach województw: wielkopolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego oraz łódzkiego. W sumie na ich terenie funkcjonują 173 placówki, a liczba ta ciągle rośnie. Sieć Drogerii Koliber działa na zasadzie franczyzy, dlatego każdy może otworzyć własny sklep pod rozpoznawalną marką.

Nie wszyscy wiedzą, ale sieć Drogerii Koliber należy do Grupy Eurocash. W jej skład wchodzą również takie sklepy, jak Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek czy Mila. Jej początki sięgają 1993 roku.

Gazetka Drogerii Koliber pomaga znaleźć aktualne promocje i rabaty. Częste promocje zachęcają do regularnego odwiedzania sklepów. Szeroki wybór różnorodnych produktów ma niezaprzeczalny udział w sukcesie i popularności Drogerii Koliber. Poza znanymi, ogólnodostępnymi markami w sklepach można dostać również produkty niszowe, których próżno szukać w innych sieciach.

Reklama