Aktualna gazetka promocyjna ORIFLAME w dniu 13.02. Sprawdź przecenione produkty w gazetce ORIFLAME i kupuj taniej!

ORIFLAME Gazetka 13.02 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Drogeria i perfumeria Oriflame słynie z różnorodnej oferty kosmetyków i zapachów. Oferta sklepu zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Odkryj ekskluzywne produkty dla zdrowia i urody – kupuj na co dzień w Oriflame! Najnowsze okazje zakupowe sprawdzisz tutaj!

Proponowane wpisy na blogu

Wiosna w ogrodzie? To już!
21.02.2024

Jest jeszcze luty i może się wydawać, że do wiosny daleko. Jednak to właśnie czas, gdy warto przystąpić do pierwszych prac w ogrodzie, a także […]

Kiedy pojawią się pierwsze nowalijki?
05.02.2024

Kilka lutowych dni z temperaturą na plusie wystarczyło, abyśmy zaczęli tęsknić za wiosną i pierwszymi wiosennymi warzywami. Prawie każdy czeka na pierwszą polską rzodkiewkę, sałatę […]

Idealny prezent na walentynki — 4 propozycje
24.01.2024

Trzech na czterech użytkowników Mojej Gazetki deklaruje, że obchodzi walentynki i najczęściej świętują je prezentami lub wspólnym wyjściem. Do święta zakochanych zostało mniej niż 3 […]

Sklepy ORIFLAME znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Pobierz w Google Play

ORIFLAME

Oriflame jest międzynarodowym holdingiem kosmetycznym. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1967 roku przez braci Jonasa i Roberta af Jochnick w Szwecji. Firma prowadzi sprzedaż bezpośrednią w 60 krajach. Ponad 3,6 miliona Konsultantów na całym Świecie zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków. Oriflame działa w systemie MLM, czyli nie posiada sieci sklepów ani struktur dostawy do innych przedsiębiorstw. Produkty Oriflame dostępne są tylko i wyłącznie za pośrednictwem Konsultantów.

W swoim portfolio holding posiada ponad 1000 naturalnych i innowacyjnych szwedzkich kosmetyków. Prowadzi także sprzedaż środków higieny osobistej, środków do makijażu, suplementów diety oraz akcesoriów. Oferta Oriflame skierowana jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn.

Oriflame głośno wspiera akcje ochrony środowiska naturalnego. Polityka firmy głosi dążenie do zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko i ekosystem. Szwedzkie przedsiębiorstwo jest także współzałożycielem fundacji World Childhood Foundation, która pod patronatem królowej Szwecji udziela pomocy potrzebującym dzieciom na całym Świecie.

Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.