Gazetki promocyjne Społem Częstochowa na najbliższy okres

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Społem Częstochowa
Społem Częstochowa

Społem Częstochowa

Nowa gazetka PSS Społem Częstochowa już jest dostępna w naszej aplikacji! Sprawdź aktualne promocje i przekonaj się, czy warto robić zakupy w Społem Częstochowa!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Aktualnie brak gazetki sieci Społem Częstochowa. Sprawdź później lub zobacz inne oferty.

Lista sklepów Społem Częstochowa

lub szukaj sklepu Społem Częstochowa blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

Społem Częstochowa

Sieć sklepów Społem Częstochowa to 44 sklepy zlokalizowane na terenie całego miasta oraz 1 sklep w Blachowni. Wśród nich znajdziemy domy handlowe, sklepy „LUX” i „LUX-Mini” oraz inne rodzaje placówek, w tym sklepy osiedlowe. Warto podkreślić, że Społem Częstochowa zarządza także własną piekarnią, ciastkarnią i zakładem masarsko garmażeryjnym. Jest jednym z największych producentów pieczywa na terenie Częstochowy, a także cenionym producentem ciast oraz wyrobów mięsnych opartych na tradycyjnych recepturach.

Wszystkie lokale łączy jedno – atrakcyjna oferta produktów. Promocje w Społem Częstochowa zachęcają do codziennych zakupów, bo niemal codziennie można otrzymać rabat na wybrane produkty. Gazetka Społem pęka w szwach od przecen! Najlepiej przeglądać ją za pomocą naszej aplikacji, aby szybko znaleźć najlepsze oferty i utworzyć z nich listę zakupów.

W oszczędnych zakupach pomaga również program lojalnościowy Społem Częstochowa. Karta lojalnościowa Społem pozwala zbierać punkty za zakupy. Każde wydane 5 zł to 4 punkty na karcie. Większe ilości punktów można wymieniać na nagrody oraz kupony rabatowe. Dzięki tym kuponom zniżki w Społem mogą sięgać 20, 30 a nawet 50 złotych!

Ale promocje w Społem Częstochowa to nie wszystko! Sklepy świadczą wiele ułatwiających życie usług dodatkowych, jak np. możliwość wypłacania gotówki podczas zakupów oraz zapłaty rachunków, doładowania telefonów oraz mielenie i rozbijanie mięsa.

Reklama