Społem Zawiercie Gazetka 26.09 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Społem Zawiercie
Społem Zawiercie Gazetka 26.09 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Społem Zawiercie

Jeśli robisz zakupy w Zawierciu, koniecznie zajrzyj do sklepu Społem! Tutaj zaopatrzysz się w świeże produkty spożywcze i podstawowe wyposażenie domu. A przy tym zaoszczędzisz – w marketach Społem nie brakuje okazji zakupowych. Zobacz aktualne promocje na mojagazetka.com!
5/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Najnowsze gazetki promocyjne Społem Zawiercie

Lista sklepów Społem Zawiercie

lub szukaj sklepu Społem Zawiercie blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

5 sposobów na jesienne oszczędności
8 września 2023

Jesień już niedługo zapuka do naszych drzwi, przynosząc ze sobą chłodniejsze i bardziej deszczowe dni. Warto przygotować się na nadchodzące zmiany, zarówno w naszym otoczeniu, […]

Sklepy Społem Zawiercie znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

Społem PSS w Zawierciu

Wzrost poziomu obsługi klienta jest ważnym elementem wizerunku naszej Spółdzielni. Dbałością o klienta staramy się zdobyć swoją przewagę konkurencyjną. Łączymy tradycję z nowoczesnymi formami handlu. Postawiliśmy na modernizację sieci handlowej i zakładów produkcyjnych, ich unowocześnienie, komputeryzację, doskonalenie zawodowe pracowników, wdrożenie nowych technik sprzedaży i marketingu.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była możliwie szeroka, by nadążać za zmianami, które dokonują się w naszym otoczeniu, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, którzy są dla nas najważniejsi.

"Popatrz jak zmieniamy się dla Ciebie"

To motto towarzyszy nam już od kilku lat. Z myślą o naszych Klientach modernizujemy nasze placówki starając się nadać im niepowtarzalny wygląd zewnętrzny, który stałby się wizytówką Społem i miasta.

Naszą przyszłość budujemy na tradycji i rzetelności. Sprawna i miła obsługa, szeroki asortyment, najwyższa jakość i dobre ceny – oto kilka z wielu powodów, dla których powinieneś wstąpić do naszych sklepów – jesteśmy blisko Ciebie.

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Zawierciu jest zrzeszona w Krajowym Związku Rewizyjnym Spółdzielni Spożywców oraz jest członkiem Krajowej Rady Spółdzielczej.

Wyróżnienia

W 2014 roku Społem PSS Zawiercie została wyróżniona tytułem "Lider Spółdzielczości" w kategorii Spółdzielnie Spożywcze w ogólnopolskim programie organizowanym przez Biznes Trendy. Społem PSS Zawiercie należy również do elitarnego Klubu Gazel Biznesu i wielokrotnie była wyróżnania w konkursie Gepardy Biznesu. W 2010 roku Spółdzielnia otrzymała "Złoty Certyfikat Rzetelności", a rok później Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

...więcej na stronie domowej Społem PSS Zawiercie

Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.