Społem Zawiercie Gazetka 11.06 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Społem Zawiercie
Społem Zawiercie

Jeśli robisz zakupy w Zawierciu, koniecznie zajrzyj do sklepu Społem! Tutaj zaopatrzysz się w świeże produkty spożywcze i podstawowe wyposażenie domu. A przy tym zaoszczędzisz – w marketach Społem nie brakuje okazji zakupowych. Zobacz aktualne promocje na mojagazetka.com!

Reklama

Popularne miasta Społem Zawiercie

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

Społem PSS w Zawierciu

Wzrost poziomu obsługi klienta jest ważnym elementem wizerunku naszej Spółdzielni. Dbałością o klienta staramy się zdobyć swoją przewagę konkurencyjną. Łączymy tradycję z nowoczesnymi formami handlu. Postawiliśmy na modernizację sieci handlowej i zakładów produkcyjnych, ich unowocześnienie, komputeryzację, doskonalenie zawodowe pracowników, wdrożenie nowych technik sprzedaży i marketingu.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była możliwie szeroka, by nadążać za zmianami, które dokonują się w naszym otoczeniu, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, którzy są dla nas najważniejsi.

"Popatrz jak zmieniamy się dla Ciebie"

To motto towarzyszy nam już od kilku lat. Z myślą o naszych Klientach modernizujemy nasze placówki starając się nadać im niepowtarzalny wygląd zewnętrzny, który stałby się wizytówką Społem i miasta.

Naszą przyszłość budujemy na tradycji i rzetelności. Sprawna i miła obsługa, szeroki asortyment, najwyższa jakość i dobre ceny – oto kilka z wielu powodów, dla których powinieneś wstąpić do naszych sklepów – jesteśmy blisko Ciebie.

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Zawierciu jest zrzeszona w Krajowym Związku Rewizyjnym Spółdzielni Spożywców oraz jest członkiem Krajowej Rady Spółdzielczej.

Wyróżnienia

W 2014 roku Społem PSS Zawiercie została wyróżniona tytułem "Lider Spółdzielczości" w kategorii Spółdzielnie Spożywcze w ogólnopolskim programie organizowanym przez Biznes Trendy. Społem PSS Zawiercie należy również do elitarnego Klubu Gazel Biznesu i wielokrotnie była wyróżnania w konkursie Gepardy Biznesu. W 2010 roku Spółdzielnia otrzymała "Złoty Certyfikat Rzetelności", a rok później Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

...więcej na stronie domowej Społem PSS Zawiercie

Reklama