castorama Ełk - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

castorama Ełk - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci castorama oraz godziny otwarcia w Ełk. Aktualne gazetki promocyjne sklepu castorama oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu castorama
Reklama

castorama Ełk - gazetki promocyjne

W miejscowości Ełk znajdziesz obecnie 1 sklep castorama.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:7:00 - 21:00
  Wtorek:7:00 - 21:00
  Środa:7:00 - 21:00
  Czwartek:7:00 - 21:00
  Piątek:7:00 - 21:00
  Sobota:7:00 - 20:00
  Niedziela:zamknięte
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne castorama

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów castorama w miejscowości Ełk ważne w tym tygodniu (15.04 - 21.04). Dostępne gazetki: 3 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy castorama znajdują się w miejscowościach

Sieci handlowe w Ełk

Zobacz wszystkie sklepy

Castorama

Castorama powstała 1969 roku we Francji jako pojedynczy sklep z artykułami do majsterkowania otwarty przez Christiana Dubois, by już za 1988 roku rozpocząć swoja międzynarodową ekspansję. Po latach rozwoju, poszerzania asortymentu i dopasowywania oferty do coraz bardziej wymagających konsumentów, sieć Castorama dotarła w 1994 roku dotrzeć do Polski. Cztery lata później francuska firma rozwijała się coraz prężniej, doprowadzając do połączenia z angielską siecią B&Q. Stając się europejskim liderem, sieć zajęła trzecie co do wielkości na liście światowych dystrybutorów artykułów do majsterkowania. W jednym miejscu udało się zebrać wszystkie artykułu niezbędne dla każdego, kto buduje lub wyposaża dom, aranżuje ogród czy zawodowo zajmuje się przeprowadzaniem remontów. Po latach obecności na polskim rynku wykończeniowo-budowlanym w celu wzmocnienia pozycji lidera w naszym kraju, Castorama postawiła na rebranding i zdecydowała się na obecność pod obecnym szyldem. W roku 2012 transformacja sklepów Brico Depot została zakończona w Stargardzie Szczecińskim oraz w Poznaniu, a w 2013 w Warszawie oraz Skarżysku Kamiennej. Sklepy powtórnie powitały swoich klientów, ale tym razem już pod szyldem Castoramy.

Castorama niezwykle stara się, aby zapewnić swoim klientom komfort zakupów i szeroki wybór asortymentu, nieprzerwanie wprowadza coraz to nowe usługi i udogodnienia. Jednym z nich jest Karta Castoramy, dzięki której można uzyskać możliwość odroczenia zapłaty za zakupione towary do 50 dni za darmo oraz klasycznego kredytu ratalnego z atrakcyjnym oprocentowaniem. Promocje w Castoramie obejmują także zamówienia i ich dostawy, gdyż ekipa gotowa jest realizować zamówienia na wybrany asortyment z dostawą w odpowiednim dla kupującego terminie. Transport nie jest kosztowny, a gwarancja obejmuje dostarczenie towaru pod wskazany adres z należyta troską i uwagą. Gazetki promocyjne Castoramy często informują nie tylko o przecenach, ale również o usługach dodatkowych dostępnych na terenie marketów, takich jak możliwość dorabiania kluczy, zamówienia oprawy obrazu, przycinania kupionych w Castoramie płyt drewnianych, luster oraz szkła, a także obszywania tkanin. Gwarancja jakości, jaka zapewnia Castorama obejmuje najwyższej jakości wykonanie zamówionych usług, a także odpowiednią dbałość o sprzedawane w sieci produkty. Każdy towar, łącznie z tymi, które nie są objęte gwarancją, podlegają rocznej rękojmi lub dwuletniej odpowiedzialności sprzedawcy za sprzedawany towar z tytułu niezgodności z umową – w zależność od tego, czy kupującym jest firma czy osoba fizyczna.

Ulotka promocyjna Castorama pozwala rozeznać się w aktualnej ofercie sklepu i wybrać dla siebie najlepsze rozwiązania. Gazetka Castorama wydawana jest regularnie, dzięki czemu zawsze można liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje. Promocje Castoramy obejmuję wszystkie rodzaje sprzedawanych produktów, dlatego łatwo zrobić tanie zakupy niezależnie od sezonu. Co więcej, dla zainteresowanych konsumentów organizowane są pokazy i instruktaże, podczas których specjaliści opowiadają, jak prawidłowo położyć panele, ułożyć glazurę czy przy skorzystaniu z najnowszych rozwiązań technologicznych przeprowadzić domowe naprawy na własną rękę.

Oferta sieci obejmuje prawie 50 tysięcy produktów, dlatego każdy z pracujących w sklepie doradców czuwa nad tym, by klienci mieli się do kogo zwrócić o pomoc w wyborze. Pomocne w zakupach są także gazetki promocyjna Castoramy, ponieważ zawierają zbiór aktualnych promocji i ofert specjalnych. Ulotki promocyjne Castoramy zawsze obfitują w atrakcyjne przeceny. Przeglądać je możecie w naszej aplikacji Moja Gazetka, dzięki której wszystkie promocje znajdują się w jednym miejscu – na telefonie! Moja Gazetka daje możliwość przeglądania, wybierania i zapisywania tych promocji, które Was interesują – z Castoramy i nie tylko.