Carrefour Express Sienno - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Carrefour Express Sienno - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci Carrefour Express oraz godziny otwarcia w Sienno. Aktualne gazetki promocyjne sklepu Carrefour Express oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu Carrefour Express
Reklama

Carrefour Express Sienno - gazetki promocyjne

W miejscowości Sienno znajdziesz obecnie 1 sklep Carrefour Express.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:6:00 - 16:00
  Wtorek:6:00 - 16:00
  Środa:6:00 - 16:00
  Czwartek:6:00 - 16:00
  Piątek:6:00 - 16:00
  Sobota:6:00 - 14:00
  Niedziela:brak informacji
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Carrefour Express

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Carrefour Express w miejscowości Sienno ważne w tym tygodniu (08.04 - 14.04). Dostępne gazetki: 7 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy Carrefour Express znajdują się w miejscowościach

Carrefour to francuska sieć supermarketów i hipermarketów. Nazwa Carrefour oznacza w języku francuskim skrzyżowanie i nawiązuje do miejsca, w którym powstał pierwszy sklep sieci – skrzyżowania ulic w mieście Annecy. Zaraz obok Tesco i Metro Group jest największą siecią handlową w Polsce. W naszym kraju funkcjonuje w pięciu różnych formatach. Carrefour z niebieskim logo to duże hipermarkety, Carrefour Market z czerwonym logo to średnie sklepy osiedlowe, Carrefour Express z zielonym logo to mniejsze sklepy osiedlowe działające na zasadach franczyzy, Carrefour Express z pomarańczowym logo to małe sklepy typu convience. Ostatnim formatem jest Globi, czyli małe sklepy znajdujące się na wsiach i w miastach.

Gazetka Carrefour Express

W Carrefour Express jednocześnie może obowiązywać nawet kilka gazetek. Osobno publikowane są oferty tygodniowe lub dwutygodniowe, a osobno oferty specjalne oraz sezonowe. Do tego dochodzą jeszcze gazetki Carrefour z innych sklepów spod tego samego szyldu. Pewne jest, że wśród tak wielu ofert zawsze można znaleźć ciekawe promocje albo załapać się na atrakcyjne wyprzedaże. Promocje w Carrefour organizowane są cyklicznie i często przybierają postać akcji specjalnych. Programy i karta lojalnościowa, konkursy, loterie i oferty tematyczne w Carrefour pozwalają zaoszczędzić spore sumy pieniędzy. Aby nie pogubić się w tej rozmaitości promocji, warto mieć pod ręką naszą aplikację, aby w łatwy i szybki sposób rozeznać się w aktualnych zniżkach.