Carrefour Stojadła (Koło Mińsk Mazowiecki) - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Carrefour Stojadła (Koło Mińsk Mazowiecki) - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci Carrefour oraz godziny otwarcia w Stojadła (Koło Mińsk Mazowiecki). Aktualne gazetki promocyjne sklepu Carrefour oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu Carrefour
Reklama

Carrefour Stojadła (Koło Mińsk Mazowiecki) - gazetki promocyjne

W miejscowości Stojadła (Koło Mińsk Mazowiecki) znajdziesz obecnie 1 sklep Carrefour.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:brak informacji
  Wtorek:brak informacji
  Środa:brak informacji
  Czwartek:brak informacji
  Piątek:brak informacji
  Sobota:brak informacji
  Niedziela:brak informacji
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Carrefour

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Carrefour w miejscowości Stojadła (Koło Mińsk Mazowiecki) ważne w tym tygodniu (04.12 - 10.12). Dostępne gazetki: 7 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sieci handlowe w Stojadła (Koło Mińsk Mazowiecki)

Zobacz wszystkie sklepy

W aplikacji Moja Gazetka znajdziesz zawsze kompletne gazetki promocyjne, które są codziennie aktualizowane. Aplikacja Moja Gazetka dostępna jest na systemy Android, Windows Phone, iOS oraz Blackberry. Gazetka promocyjna Carrefour zawiera produkty promocyjne z różnych działów, zarówno żywnościowych, jak i produktów codziennego użytku. Gazetki promocyjne Carrefour oprócz przecenionych produktów, posiadają szeroki wachlarz produktów krajowych.

Sieć marketów Carrefour – krótka historia

Carrefour stanowi sieć hipermarketów oraz supermarketów. Historia marki osadzona jest we Francji, a sięga przełomu lat 50-tych i 60-tych. Za pomysłodawców i jednocześnie właścicieli pierwszej placówki uznaje się Marcela Fourniera oraz Louisa Defforey’a. Ich supermarket został otwarty w Annecy. Nazwa sklepu nie jest przypadkowa, a jej znaczenie pochodzi z języka francuskiego. Sklep powstał na skrzyżowaniu pięciu ulic, a Carrefour w tłumaczeniu na język polski oznacza „skrzyżowanie”. Carrefour przez lata ukształtował ogromną strukturę, dzielącą się na:

 • hipermarkety Carrefour;
 • supermarkety Carrefour;
 • sklepy Carrefour Express.

Co można kupić w Carrefour?

Sieć sklepów Carrefour posiada bogatą ofertę asortymentową - wielobranżową. Przede wszystkim znajdują się w niej produkty spożywcze, zarówno zagraniczne, jak i krajowe. Carrefour dba o swoich klientów, aby mogli zaopatrzyć się w świeżą żywność na każdą okazję. Najciekawsze i najatrakcyjniejsze oferty Carrefour znajdują się w tematycznych gazetkach promocyjnych. W sklepach Carrefour nie brakuje również funkcjonalnych urządzeń RTV i AGD czy odzieży producentów znanych marek dla każdej kategorii wiekowej.

Programy lojalnościowe

Carrefour oferuje nie tylko wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach, ale także zróżnicowane programy lojalnościowe dla klientów. System benefitów został podzielony na trzy kategorie, dostosowane do wieku i potrzeb konsumentów:

 • karta Rodzinka – możliwość zbierania i wymiany punktów na rabaty podczas kolejnych zakupów oraz tańsze ceny oznakowanych produktów,
 • karta Seniora – atrakcyjne ceny we wtorki dla osób w wieku 60+,
 • karta klienta – gromadzenie i wymiana punktów na rabaty przy zakupach w sklepach Express.