1. Strona główna
  2. Blog
  3. Kaufland представляє новий спосіб оплати – безготівковий та без кредитних карток
obrazek wpisu

Kaufland представляє новий спосіб оплати – безготівковий та без кредитних карток

obrazek autora

24.05.2023

Незабаром мережа відомих дискаунтерів запровадить новий спосіб оплати. Новий шлях значно відрізняється від того, до якого ми звикли. Без готівки, без кредитної картки, навіть без Інтернету: Kaufland представляє нову платіжну систему «Kaufland Pay». Чи допоможе ця зміна замінити готівку найближчим часом? Ось як працюватиме новий сервіс.

Новий спосіб оплати в Kaufland – безготівковий та без кредитної картки

Kaufland не перша мережа, яка покладається на індивідуальний спосіб оплати. Мережі аптек, такі як Rossmann і Müller, магазин Globus DIY або окремі компанії в групі Rewe вже пропонують цей метод.

Після тривалого тестування Kaufland Pay буде представлено вже восени. У співпраці з Bluecode нова платіжна система буде інтегрована в додаток Kaufland. Зареєструвавшись і ввівши свої дані, ви зможете зручно оплачувати всі покупки через додаток. Kaufland Pay легко працює за допомогою QR-коду на кожній касі Kaufland. Після сканування чорний QR-код стає синім, що означає, що платіж пройшов успішно. Звідси й назва «Bluecode». Кажуть, що система Bluecode також працює на касах самообслуговування. Згенерований код дійсний лише 4 хвилини.

Новий метод також працює без підключення до Інтернету

Ще одна особливість нового способу оплати полягає в тому, що він також працює офлайн, принаймні тимчасово. Іншими словами, клієнти можуть платити за допомогою «Bluecode», навіть якщо на смартфоні немає підключення до Інтернету. Додаткові знижки, купони чи акції розпізнаються та застосовуються автоматично.

Безготівковий спосіб оплати Kaufland Pay можна використовувати як на звичайних касах, так і на касах самообслуговування. Більше того, новий метод також працює на розумних годинниках, завдяки чому в майбутньому споживачі зможуть ходити за покупками без гаманця чи смартфона.

Kaufland розробив цей процес разом із постачальниками послуг Bluecode та Payone спеціально для своїх клієнтів. Bluecode можна використовувати в інтернет-магазинах, якщо покупець сканує QR-код за допомогою смартфона або розумного годинника. Bluecode хоче розвиватися далі та будувати мережу по всій Європі в майбутньому. Наразі існує близько 20 тисяч точок, де працює новий спосіб оплати.

Ознайомтеся з типами карток мережі Kaufland та дізнатися, як зареєструватися в програмі лояльності, можна на сайті kaufland.pl.

Про інші безконтакті методи оплати читайте в нашому блозі: