Gazetki promocyjne Chata Polska na najbliższy okres

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Chata Polska
Chata Polska

Chata Polska

Chata Polska, sklep ogólnospożywczy, od lat dostarcza Polakom świeżych i zdrowych produktów najlepszej jakości. Odżywiaj się smacznie i naturalnie – rób zakupy w Chacie! Codziennie czekają na ciebie dziesiątki okazji i cenowych obniżek. Zobacz w gazetce promocyjnej!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Chata Polska

Lista sklepów Chata Polska

lub szukaj sklepu Chata Polska blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja
Reklama

CHATA POLSKA

Chata Polska jest popularną siecią sklepów ogólnospożywczych, która swoje punkty ma już w siedmiu województwach w kraju. Istnieje ona od 1997 roku i działa według strategii „Blisko. Lokalnie. Naturalnie” – co odbija się w pochodzeniu produktów spożywczych, jakie leżą na półkach, ale i w działalności firmy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych czy integracji sąsiedzkiej.

Program lojalnościowy „Zyskaj z Chatą”

Wybierając Chatę Polską, możesz skorzystać z lojalnościowego programu „Zyskaj z Chatą”. Polega on na zbieraniu punktów za zakupy w sklepie, które potem zmieniają się w bony kwotowe. Dzięki posiadaniu takiej karty, klienci mają także dostęp do szerokiej oferty promocyjnej.

Dobre, bo polskie!

W sklepach Chaty Polskiej znajdziesz nie tylko lokalne marki, ale także potrawy kuchni regionalnej. Robiąc tu zakupy, wspierasz wyłącznie polskich przedsiębiorców. Dodatkowo w asortymencie znajdują się marki własne Chaty Polskiej – Dobra Nasza oraz Kraina Smaków Chaty Polskiej. To flagowe produkty sklepu. Rozsmakuj się więc w ofercie najwyższej jakości! W końcu czym chata bogata, tym rada.

Reklama