Aktualna gazetka promocyjna Społem Szczecin w dniu 08.12. Sprawdź przecenione produkty w gazetce Społem Szczecin i kupuj taniej!

Społem Szczecin Gazetka 08.12 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Sieć handlowa Społem ma swoje sklepy w całej Polsce – także w Szczecinie. Zakupy w sklepie z długoletnią tradycją to gwarancja satysfakcji, dlatego warto wybrać się do Społem. Kolejny powód to atrakcyjne ceny produktów – zobacz aktualne promocje na mojagazetka.com!

Lista sklepów Społem Szczecin

lub szukaj sklepu Społem Szczecin blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Zmiany w niedzielach handlowych 2023!
05.12.2023

W 2023 roku zostały tylko dwie niedziele handlowe, jednak ostatnio zaszły duże zmiany! Czy wciąż będzie można zrobić zakupy w Wigilię? Nowe niedziele handlowe w […]

Zobacz, ile kosztowały te produkty 10 lat temu!
01.12.2023

Każdej i każdemu z nas czasami wyrwie się, że „kiedyś to było lepiej”. Ale czy dotyczy to też ofert supermarketów? Zajrzeliśmy do przeszłości, żeby sprawdzić, […]

Jaka woda jest najlepsza do picia?
23.11.2023

Woda wodzie nierówna, ale jak rozpoznać wartościową wodę na półkach supermarketów i czy można pić wodę z kranu? Lepsza gazowana, a może przegotowana? Jaką wodę […]

Sklepy Społem Szczecin znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Pobierz w Google Play

Społem Szczecin

Społem Szczecin informuje na swojej stronie, że jest jednym z największych pracodawców w swoim mieście. Dzięki płaceniu podatków na miejscu przyczyniają się do rozwoju miasta, co może być ważnym argumentem w procesie wyboru sklepu przez konsumentów. Społem Szczecin prowadzi 58 sklepów spożywczych i przemysłowych, dzierżawi także 9 sklepów innym podmiotom, a kolejne 3 działają na zasadzie ajencji. Sprawia to, że sklepy Społem Szczecin są bardzo łatwo dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Promocje w Społem Szczecin dotyczą wszystkich rodzajów ich bogatego asortymentu. Warzywa i owoce, świeże pieczywo, wysokiej jakości nabiał, mięso i wędliny, a także garmażeria dostępne są w każdym sklepie. Gazetka Społem Szczecin pokazuje, że poza szerokim wyborem produktów spożywczych, w ofercie Społem Szczecin znajdziemy m.in. chemię gospodarczą i kosmetyki, ceramikę i szkło, odzież oraz całe mnóstwo drobiazgów do domu, ogrodu lub idealnych na upominek. Wszystko to z uwzględnieniem lokalnych dostawców i polskich producentów. Z kartą klienta wszystko to dostępne jest z dodatkowym, 3% rabatem. Program lojalnościowy Społem Szczecin cieszy się dużą popularnością.

Społem Szczecin oferuje również szereg usług dodatkowych, dzięki którym zakupy są łatwiejsze. Te usługi to np. mielenie mięsa, ubijanie kotletów, pakowanie próżniowe, mlekomaty z wiejskim mlekiem, a także płacenie rachunków i doładowanie telefonów.Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.