Gazetki promocyjne Społem Szczecin na najbliższy okres

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Społem Szczecin
Społem Szczecin

Społem Szczecin

Sieć handlowa Społem ma swoje sklepy w całej Polsce – także w Szczecinie. Zakupy w sklepie z długoletnią tradycją to gwarancja satysfakcji, dlatego warto wybrać się do Społem. Kolejny powód to atrakcyjne ceny produktów – zobacz aktualne promocje na mojagazetka.com!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Społem Szczecin

Lista sklepów Społem Szczecin

lub szukaj sklepu Społem Szczecin blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja
Reklama

Społem Szczecin

Społem Szczecin informuje na swojej stronie, że jest jednym z największych pracodawców w swoim mieście. Dzięki płaceniu podatków na miejscu przyczyniają się do rozwoju miasta, co może być ważnym argumentem w procesie wyboru sklepu przez konsumentów. Społem Szczecin prowadzi 58 sklepów spożywczych i przemysłowych, dzierżawi także 9 sklepów innym podmiotom, a kolejne 3 działają na zasadzie ajencji. Sprawia to, że sklepy Społem Szczecin są bardzo łatwo dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Promocje w Społem Szczecin dotyczą wszystkich rodzajów ich bogatego asortymentu. Warzywa i owoce, świeże pieczywo, wysokiej jakości nabiał, mięso i wędliny, a także garmażeria dostępne są w każdym sklepie. Gazetka Społem Szczecin pokazuje, że poza szerokim wyborem produktów spożywczych, w ofercie Społem Szczecin znajdziemy m.in. chemię gospodarczą i kosmetyki, ceramikę i szkło, odzież oraz całe mnóstwo drobiazgów do domu, ogrodu lub idealnych na upominek. Wszystko to z uwzględnieniem lokalnych dostawców i polskich producentów. Z kartą klienta wszystko to dostępne jest z dodatkowym, 3% rabatem. Program lojalnościowy Społem Szczecin cieszy się dużą popularnością.

Społem Szczecin oferuje również szereg usług dodatkowych, dzięki którym zakupy są łatwiejsze. Te usługi to np. mielenie mięsa, ubijanie kotletów, pakowanie próżniowe, mlekomaty z wiejskim mlekiem, a także płacenie rachunków i doładowanie telefonów.Reklama