Stokrotka Express Gazetka 11.07 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Stokrotka Express
Stokrotka Express

Zobacz, co możesz kupić w najbliższym sklepie Stokrotka Express i jakie nowe promocje przygotowała dla Ciebie!

Reklama

Popularne miasta Stokrotka Express

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

Sklep Stokrotka Express — co to za sklepy?

Sklepy Stokrotka Express obecne są na rynku od 2017 roku, ratując konsumentów w nagłych sytuacjach, gdy pilnie potrzebują kupić podstawowe produkty codziennego użytku lub przekąskę, gdy dopadnie ich głód.

Wszystkie sklepy Stokrotka mają profil spożywczo-przemysłowy i należą do litewskiej grupy Maxima.

Gazetka Stokrotka Express — czym się różni od innych Stokrotek?

Marka Stokrotka oferuje trzy formaty sklepów, a tym samym trzy warianty gazetki Stokrotka. Formaty różnią się między sobą asortymentem i wielkością, a są to Stokrotka Express, Stokrotka Market i Stokrotka Supermarket.

Aktualna gazetka Stokrotka Express prezentuje ofertę mniejszych sklepów typu convenience, idealnych na szybkie zakupy. Inne tego typu sklepy w Polsce to np. Żabka. Format Market to tradycyjne supermarkety, a Supermarket to supermarkety o największej powierzchni.

Co można kupić w sklepach Stokrotka Express — gazetka, oferta, asortyment

W sklepach Stokrotka Express klienci znajdą m.in. podstawowe produkty spożywcze, takie jak świeże pieczywo, nabiał, wędliny, owoce i warzywa, przekąski, dania gotowe, napoje.

Oferta w gazetce promocyjnej Stokrotki Express obejmuje również niespożywcze produkty codziennego użytku, w tym środki czystości, kosmetyki czy drobne akcesoria jak np. rajstopy. Sklepy te są dobrze zaopatrzone w najważniejsze artykuły, co pozwala na szybkie i wygodne zakupy nawet w sytuacji awaryjnej.

Gazetka promocyjna Stokrotki Express to zazwyczaj krótka, 4-stronowa ulotka, publikowana najczęściej w każdy czwartek i obowiązująca przez cały tydzień.

Gazetka aktualna Stokrotka Express zawiera zarówno produkty znanych marek, jak i licznych marek własnych sieci. Te marki to m.in.:

  • Delito — różnego rodzaju produkty, głównie spożywcze
  • Tak! — podstawowe produkty w niskich cenach
  • Home Food — przekąski
  • Home Care — kosmetyki
  • inne marki własne, jak Softella (kosmetyki, środki czystości), Gardinia (przetwory owocowe), Po prostu (podstawowe produkty spożywcze)

Czy warto przeglądać gazetki Stokrotka Express i robić tam zakupy?

Gazetka Stokrotka Express daje do zrozumienia, że nie jest to sklep, w którym zrobimy kompleksowe, duże zakupy. Jednak sklepy Stokrotka Express mają wiele zalet.

Przede wszystkim są to sklepy zlokalizowane w dogodnych miejscach, często w pobliżu osiedli, co ułatwia szybki dostęp do niezbędnych produktów.

Dzięki mniejszej powierzchni i ograniczonemu asortymentowi, zakupy są szybkie i sprawne, co jest idealne dla osób ceniących sobie oszczędność czasu. Dzięki temu aktualna gazetka Stokrotka Express to krótka ulotka, która pozwala w mgnieniu oka zapoznać się z najnowszymi promocjami.

Gazetka promocyjna Stokrotka Express w wersji pdf

Gazetka promocyjna Stokrotka Express w wersji pdf to źródło informacji o aktualnych promocjach, loteriach i ofertach specjalnych.

Dzięki niej klienci mogą zaplanować swoje zakupy i skorzystać z atrakcyjnych rabatów na wybrane produkty.

Zapoznanie się z najnowszą gazetką Stokrotka Express pozwala także na odkrycie nowości oraz korzystanie z sezonowych ofert.

Regularne przeglądanie gazetki Stokrotka Express w wersji pdf umożliwia Moja Gazetka. W wygodny sposób obejrzysz aktualną ulotkę i dodasz upatrzone produkty do listy zakupów.

Reklama