Moje Auchan Sobótka - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Moje Auchan Sobótka - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci Moje Auchan oraz godziny otwarcia w Sobótka. Aktualne gazetki promocyjne sklepu Moje Auchan oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu Moje Auchan
Reklama

Moje Auchan Sobótka - gazetki promocyjne

W miejscowości Sobótka znajdziesz obecnie 1 sklep Moje Auchan.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:6:30 - 21:00
  Wtorek:6:30 - 21:00
  Środa:6:30 - 21:00
  Czwartek:6:30 - 21:00
  Piątek:6:30 - 22:00
  Sobota:6:30 - 22:00
  Niedziela:10:00 - 16:00
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Moje Auchan

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Moje Auchan w miejscowości Sobótka ważne w tym tygodniu (13.05 - 19.05). Dostępne gazetki: 6 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Moje Auchan

Moje Auchan to nowa na Polskim rynku marka, która zastąpi dotychczasowe placówki Simply Market. Czym różni się Auchan od Moje Auchan? Przede wszystkim powierzchnią. Sklepy Moje Auchan będą sklepami typu convenience – o małej powierzchni, oferującymi artykuły pierwszej potrzeby, obecnymi głównie w okolicach osiedli.

Oferta Mojego Auchan obejmuje przede wszystkim produkty spożywcze – z uwzględnieniem produktów bio, tzw. kuchni świata, wyrobów regionalnych oraz zdrowej żywności. Znajdziemy tam zarówno świeże warzywa i owoce, jak i pieczywo oraz pakowane mięsa, nabiał i wędliny oraz kawy, herbaty, słodycze i przekąski.

Promocje Moje Auchan pomogą zaoszczędzić na codziennych zakupach. Sieć Auchan znana jest z dobrej jakości produktów marek własnych oraz atrakcyjnych cen, których nie zabraknie również w placówkach nowego typu.

Warto dodać, że podczas zakupów w Moim Auchan będzie można korzystać z programu lojalnościowego Skarbonka. Karta Skarbonka umożliwia zbieranie złotówek za zakup wskazanych produktów oraz płacenie nimi za dowolne zakupy w sklepach Auchan. O promocjach związanych z punktami najłatwiej dowiedzieć się z gazetki Moje Auchan. Gazetka promocyjna pojawia się regularnie, dzięki czemu każdy może być na bieżąco z aktualną ofertą.