Auchan Supermarket Gazetka 18.07 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Auchan Supermarket
Auchan Supermarket

Supermarkety Auchan oferują bogactwo promocji i wyprzedaży. Promocje w Auchan można łatwo znaleźć dzięki gazetce promocyjnej Auchan. Gazetka Supermarket Auchan dostępna jest na stronie i w aplikacji Moja Gazetka. Przeceny w Auchan odbywają się regularnie, więc warto śledzić ich ofertę na bieżąco, by znaleźć najlepsze oferty dla siebie.

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

Auchan Supermarket

Historia Auchan w Polsce sięga 1996, kiedy w Piasecznie otwarto pierwszy hipermarket z czerwonym logo. Od tego czasu wiele się zmieniło, bo poza hipermarketami Auchan mamy dziś także sklepy osiedlowe Moje Auchan i supermarkety.

Pierwszy sklep Auchan Supermarket otwarto w Polsce w 2017. Od tamtej pory powstało ich już 33. Są to sklepy o powierzchni 1-2 tys. metrów kwadratowych, w których poza standardową ofertą produktów pakowanych znajdziemy m.in. świeżo wypiekane pieczywo, targ rybny, targ wędlin, cukiernię oraz bazar owocowo-warzywny i produkty na wagę. Oferta Auchan Supermarket pozwala zamówić torty i ciasta lub wybrać je ze standardowego menu, kupić świeże ryby oraz wędliny wędzone tradycyjną metodą. W sklepach Auchan Supermarket znajdziemy produkty marek własnych, takich jak Cosmia czy marka Podniesionego Kciuka.

Gazetka promocyjna Auchan pozwala znaleźć produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach. Auchan deklaruje, że oferta supermarketów to starannie wyselekcjonowane produkty, dopasowane do potrzeb konsumentów. Gazetka Auchan ukazuje się regularnie, a przeglądając ją w naszej aplikacji, można szybko dowiedzieć się o aktualnych promocjach w Auchan.

Supermarkety Auchan stawiają na innowacyjność i cyfryzację, w związku z czym systematycznie wprowadzają nowe rozwiązania do sklepów swojej sieci. Zwiększają poziom recyklingu odpadów, dofinansowują projekty na rzecz młodzieży prowadzone przez Fundację Auchan, stawiają na transparentność swoich działań.

Reklama