Auchan Supermarket Kraków - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Auchan Supermarket Kraków - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci Auchan Supermarket oraz godziny otwarcia w Kraków. Aktualne gazetki promocyjne sklepu Auchan Supermarket oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu Auchan Supermarket
Reklama

Auchan Supermarket Kraków - gazetki promocyjne

W miejscowości Kraków znajdziesz obecnie 1 sklep Auchan Supermarket.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:6:30 - 22:00
  Wtorek:6:30 - 22:00
  Środa:6:30 - 22:00
  Czwartek:6:30 - 23:00
  Piątek:6:30 - 23:00
  Sobota:6:30 - 22:00
  Niedziela:brak informacji
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Auchan Supermarket

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Auchan Supermarket w miejscowości Kraków ważne w tym tygodniu (15.04 - 21.04). Dostępne gazetki: 8 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sieci handlowe w Kraków

Zobacz wszystkie sklepy

Auchan Supermarket

Historia Auchan w Polsce sięga 1996, kiedy w Piasecznie otwarto pierwszy hipermarket z czerwonym logo. Od tego czasu wiele się zmieniło, bo poza hipermarketami Auchan mamy dziś także sklepy osiedlowe Moje Auchan i supermarkety.

Pierwszy sklep Auchan Supermarket otwarto w Polsce w 2017. Od tamtej pory powstało ich już 33. Są to sklepy o powierzchni 1-2 tys. metrów kwadratowych, w których poza standardową ofertą produktów pakowanych znajdziemy m.in. świeżo wypiekane pieczywo, targ rybny, targ wędlin, cukiernię oraz bazar owocowo-warzywny i produkty na wagę. Oferta Auchan Supermarket pozwala zamówić torty i ciasta lub wybrać je ze standardowego menu, kupić świeże ryby oraz wędliny wędzone tradycyjną metodą. W sklepach Auchan Supermarket znajdziemy produkty marek własnych, takich jak Cosmia czy marka Podniesionego Kciuka.

Gazetka promocyjna Auchan pozwala znaleźć produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach. Auchan deklaruje, że oferta supermarketów to starannie wyselekcjonowane produkty, dopasowane do potrzeb konsumentów. Gazetka Auchan ukazuje się regularnie, a przeglądając ją w naszej aplikacji, można szybko dowiedzieć się o aktualnych promocjach w Auchan.

Supermarkety Auchan stawiają na innowacyjność i cyfryzację, w związku z czym systematycznie wprowadzają nowe rozwiązania do sklepów swojej sieci. Zwiększają poziom recyklingu odpadów, dofinansowują projekty na rzecz młodzieży prowadzone przez Fundację Auchan, stawiają na transparentność swoich działań.