SELGROS Kraków - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

SELGROS Kraków - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci SELGROS oraz godziny otwarcia w Kraków. Aktualne gazetki promocyjne sklepu SELGROS oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu SELGROS
Reklama

SELGROS Kraków - gazetki promocyjne

W miejscowości Kraków znajdziesz obecnie 1 sklep SELGROS.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:5:00 - 21:00
  Wtorek:5:00 - 21:00
  Środa:5:00 - 21:00
  Czwartek:5:00 - 21:00
  Piątek:5:00 - 22:00
  Sobota:5:00 - 22:00
  Niedziela:zamknięte
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne SELGROS

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów SELGROS w miejscowości Kraków ważne w tym tygodniu (15.04 - 21.04). Dostępne gazetki: 5 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sieci handlowe w Kraków

Zobacz wszystkie sklepy

Selgros

Wielkopowierzchniowy sklep- hurtownia typy „cash and carry” przeznaczony zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Pierwszy sklep marki w Polsce został otwarty w lipcu 1997 w Poznaniu. W kwietniu 2018 Selgros posiadał 40 sklepów-hurtownii na terenie Niemiec, 22 w Rumunii, 18 w Polsce oraz 9 w Rosji. Obecnie w naszym kraju znajduje się 20 hurtowni Selgros, a z roku na rok planowane jest otwarcie nowych lokalizacji.

Oferta sieci obejmuje oprócz produktów spożywczych i chemii gospodarczej, artykuły biurowe, sportowe, odzież, obuwie oraz sprzęt AGD i RTV. Zawsze świeże owoce, warzywa i najwyższej jakości mięso jest gwarancją zadowolenia każdego klienta.

Zakupy w Selgros Cash and Carry można zrobić 7 dni w tygodniu, a klienci mogą przystąpić do Programu Lojalnościowego Premia. Za każde dokonane zakupy na specjalnej karcie gromadzą się punkty, które można wymieniać na nagrody wybrane z katalogu Program Premia.