Gazetki promocyjne SELGROS na najbliższy okres

SELGROS

SELGROS

Sieć hurtowni Selgros Cash&Carry została stworzona z myślą o przedsiębiorstwach gastronomii, cateringu, handlu i nie tylko. Tutaj każdy może zaopatrzyć się w hurtowe ilości produktów spożywczych i przemysłowych. Wielką zaletą są niskie ceny – sprawdź ofertę w gazetce!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Lista sklepów SELGROS

lub szukaj sklepu SELGROS blisko Ciebie

Proponowane wpisy na blogu

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja
Reklama

Selgros

Wielkopowierzchniowy sklep- hurtownia typy „cash and carry” przeznaczony zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Pierwszy sklep marki w Polsce został otwarty w lipcu 1997 w Poznaniu. W kwietniu 2018 Selgros posiadał 40 sklepów-hurtownii na terenie Niemiec, 22 w Rumunii, 18 w Polsce oraz 9 w Rosji. Obecnie w naszym kraju znajduje się 20 hurtowni Selgros, a z roku na rok planowane jest otwarcie nowych lokalizacji.

Oferta sieci obejmuje oprócz produktów spożywczych i chemii gospodarczej, artykuły biurowe, sportowe, odzież, obuwie oraz sprzęt AGD i RTV. Zawsze świeże owoce, warzywa i najwyższej jakości mięso jest gwarancją zadowolenia każdego klienta.

Zakupy w Selgros Cash and Carry można zrobić 7 dni w tygodniu, a klienci mogą przystąpić do Programu Lojalnościowego Premia. Za każde dokonane zakupy na specjalnej karcie gromadzą się punkty, które można wymieniać na nagrody wybrane z katalogu Program Premia.

Reklama