Społem Szczecin Police - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Społem Szczecin Police - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci Społem Szczecin oraz godziny otwarcia w Police. Aktualne gazetki promocyjne sklepu Społem Szczecin oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu Społem Szczecin
Reklama

Społem Szczecin Police - gazetki promocyjne

W miejscowości Police znajdziesz obecnie 1 sklep Społem Szczecin.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:6:00 - 0:00
  Wtorek:czynne całą dobę
  Środa:czynne całą dobę
  Czwartek:czynne całą dobę
  Piątek:czynne całą dobę
  Sobota:czynne całą dobę
  Niedziela:zamknięte
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Społem Szczecin

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Społem Szczecin w miejscowości Police ważne w tym tygodniu (19.02 - 25.02). Dostępne gazetki: 1 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy Społem Szczecin znajdują się w miejscowościach

Społem Szczecin

Społem Szczecin informuje na swojej stronie, że jest jednym z największych pracodawców w swoim mieście. Dzięki płaceniu podatków na miejscu przyczyniają się do rozwoju miasta, co może być ważnym argumentem w procesie wyboru sklepu przez konsumentów. Społem Szczecin prowadzi 58 sklepów spożywczych i przemysłowych, dzierżawi także 9 sklepów innym podmiotom, a kolejne 3 działają na zasadzie ajencji. Sprawia to, że sklepy Społem Szczecin są bardzo łatwo dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Promocje w Społem Szczecin dotyczą wszystkich rodzajów ich bogatego asortymentu. Warzywa i owoce, świeże pieczywo, wysokiej jakości nabiał, mięso i wędliny, a także garmażeria dostępne są w każdym sklepie. Gazetka Społem Szczecin pokazuje, że poza szerokim wyborem produktów spożywczych, w ofercie Społem Szczecin znajdziemy m.in. chemię gospodarczą i kosmetyki, ceramikę i szkło, odzież oraz całe mnóstwo drobiazgów do domu, ogrodu lub idealnych na upominek. Wszystko to z uwzględnieniem lokalnych dostawców i polskich producentów. Z kartą klienta wszystko to dostępne jest z dodatkowym, 3% rabatem. Program lojalnościowy Społem Szczecin cieszy się dużą popularnością.

Społem Szczecin oferuje również szereg usług dodatkowych, dzięki którym zakupy są łatwiejsze. Te usługi to np. mielenie mięsa, ubijanie kotletów, pakowanie próżniowe, mlekomaty z wiejskim mlekiem, a także płacenie rachunków i doładowanie telefonów.